Filmy online za darmo. eskaGO poleca Metallica, Zła Matka... [VIDEO]

2014-07-09 11:48

Filmy online, za darmo, bez logowania - gdzie i kiedy oglądać? Włącz eskaGO - nową platformę rozrywki, która poszerzyła się o VoD. Sprawdź na ESKA.pl co tym razem poleca eskaGO.

Filmy online za darmo można oglądać na eskaGO. To wszystko dostępne 24 godziny na dobę, bez logowania. Na nowej platformie rozrywki, która poszerzyła się o VoD można oglądać darmowe filmy różnych gatunków, wśród nich są m.in. komedie, horrory, dokumenty o gwiazdach, filmy sensacyjne i thrillery.

Tym razem eskaGO poleca trzy darmowe filmy online. Wśród nich jest fajny dokument o Metallice - każdy fan powinien obejrzeć film online. Zaraz pod dokumencie warto przerzucić się na wyciskacza łez, czyli Miłość To Nie Wszystko. Dla tych o silnych nerwach przygotowano dobry horror - Zła Matka. Poniżej zachęcamy Was do przeczytania krótkich opisów na temat darmowych filmów online.

Metallica - Halcyon Days - film za darmo online można oglądać już na eskaGO. Jest to dokument, który ujrzał światło dzienne w 2008 roku. Z pewnością jest to niezbędnik dla fanów mocnego grania. W biograficznym materiale będzie można dowiedzieć się, jak grupie udało się sprzedać 90 milionów płyt i stać się jednym z najbardziej wpływowych zespołów w świecie heavymetalowym. W materiale nie zabraknie wywiadów z muzykami, czy też wypowiedzi krytyków.

Zła Matka - to dobry horror, który miał premierę w 2008 roku. Darmowy film jest inspirowany prawdziwą historią Andrei Yates, która w 2001 r. w Houston utopiła pięcioro swoich dzieci.

Miłość To Nie Wszystko - film za darmo online jest już dostępny na eskaGO. To prawdziwy wyciskacz łez włoskiej produkcji. Cała historia zaczyna się od tego jak jeden z pasażerów zostawia w samolocie swój pamiętnik. Zgubę postanawia zwrócić piękna stewardessa Martina. Jak skończy się ta historia? Najlepiej kliknijcie w darmowy film online i zobaczcie go na eskaGO.

Jeśli jednak macie ochotę na więcej darmowych filmów online, to już teraz zachęcamy Was z zapoznaniem się z innymi filmami, które znalazły się na eskaGO. Na koniec też serwujemy Wam kawałek Metallica.


Zobacz MEGA PREMIERĘ na eskaGO: Jeszcze po jednym i do domu, czyli gruby melanż w gorącym Meksyku!
 

Metallica - Nothing Else Matters