Filipek - wzrost, albumy, wiek, dziewczyna. Kim jest uczestnik Fame MMA?

2020-11-04 15:58 ek
Filipek
Autor: Screen z YouTube/FAME MMA

Kim jest Filipek, który zawalczy w oktagonie na ósmej gali Fame MMA? To znany raper! Najważniejsze informacje o zawodniku i artyście, podrzucamy wam na ESKA.pl. Dowiecie się ile ma lat, kto jest jego dziewczyną, a także z kim zmierzy się na Fame MMA 8.

Spis treści

  1. Filipek - wiek
  2. Filipek - wzrost
  3. Filipek - albumy
  4. Filipek - dziewczyna
  5. Filipek - Instagram

Filipek - wzrost, albumy, wiek, dziewczyna. Kim jest uczestnik Fame MMA? Filipek, to tak naprawdę Filip Jan Marcinek. Mężczyzna jest polskim raperem, a także autorem tekstów. To także były zawodnik bitew typu freestyle. Filipek dwukrotnie zwyciężył Wielką Bitwę Szczecińską (WBS), a także Wielką Bitwę Warszawską (WBW). Pod koniec 2018 roku, Filipek podpisał kontrakt z federacją freak fight Fame MMA w Polsce. Jego debiut miał miejsce 30 marca 2019 roku na gali Fame MMA 3. W oktagonie zmierzył się wtedy z raperem Patrykiem 'Rybą' Karaś i jednokrotną decyzją sędziów przegrał tę walkę. Jego drugi pojedynek miał miejsce na gali Fame MMA 4, która miała miejsce 22 czerwca również 2019 roku. Wtedy przeciwnikiem Filipka w oktagonie był raper Łukasz 'Tomb' Imiełowski. Chłopaki stoczyli trzy rundy i jednogłośną decyzją sędziów Filipek został zwycięzcą. Co ciekawe, Tomp i Filipek walczyli w otwartej kategorii wagowej. Co jeszcze musicie wiedzieć o raperze Filipku? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Filipek - wiek

Ile lat ma Filipek? Raper urodził się 10 sierpnia 1995 roku w Krotoszynie. W 2020 roku skończył 25 lat.

Filipek - wzrost

Jakiego wzrostu jest Filipek? Raper mierzy 170 cm.

Filipek - albumy

Filipek to polski raper, który na swoim koncie sporą twórczość! Pod koniec maja w 2014 roku pojawił się jego pierwszy mixtape zatytułowany Novum. Rok później ukazała się jego debiutancka płyta Beletrystyka. Jego słuchacze nie musieli długo czekać, bo już 25 listopada 2015 roku Filip wydał kolejną płytę, zatytułowaną Fifi. Rozdział dwudziesty. To właśnie dzięki temu krążkowi Filipek zdobył rzeszę popularnych fanów, a także zaczęła rozpoznawać go większa grupa osób. Raper ma na swoim koncie także wspólną płytę z Edziem - Płyta dekady, a także solowy krążek Dekorator Wnętrz. W jego kolekcji znajduje się jeszcze płyta Młody Bukowski, Rozdział Zamknięty, Następny do piekła i Bipolar.

Filipek - dziewczyna

Czy Filipek ma dziewczynę? Czy jego serce jest zajęte? To ciekawi niejedną dziewczynę! Póki co, w sieci nie znajdziemy informacji czy raper jest w związku, czy też stąpa po ziemi jako wolny strzelec.

Filipek - Instagram

Czy raper Filipek ma konto na Instagramie? Tak - artystę możecie znaleźć w aplikacji pod nazwą @filipek1995.

FAME MMA 7: Stifler po przegranej z Popkiem.
Najnowsze