Filip Lato - piosenka Krawiec z teledyskiem TYLKO na ESKA.pl!

2018-08-21 16:11
Filip Lato - piosenka Krawiec z teledyskiem TYLKO na ESKA.pl!
Autor: fot. Kajus W. Pyrz

Krawiec - to nowa piosenka Filipa Lato! Jak brzmi trzeci singiel z debiutanckiej płyty 27-letniego wokalisty? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Filip Lato wraca z nowym singlem! Teledysk utworu pt. Krawiec przedpremierowo zobaczycie tylko na ESKA.pl - w tym miejscu! Sama piosenka jest trzecim utworem, po hicie zatytułowanym 100 (nagranym z chórem Sound'n'Grace) oraz Halo Ziemia, zapowiadającym debiutancką płytę. Krążek utalentowanego wokalisty pojawi się już 5 października. 

HIT LATA 2018 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

Filip Lato - o czym jest piosenka Krawiec?

Filip Lato najlepiej opowiedział o swoim singlu. O czym jest utwór Krawiec? - Kiedy się zakochujemy, to nigdy nie myślimy, że na chwilę. Wydaje nam się, że miłość będzie trwała wiecznie i tego właśnie byśmy chcieli, bo przecież nie ma nic piękniejszego. Ale życie nie jest idealne i żaden związek taki nie jest. Z czasem stopniowo się od siebie oddalamy. Przytłacza nas codzienność - tłumaczy wokalista. Jednocześnie dodaje: - Zwłaszcza jeśli się od siebie różnimy, mamy inne cele, pragnienia. I marzenia. Wtedy właśnie wkrada się monotonia i nuda. I choć nie ma w związku wojny- to nie ma też zachwytu. Kiedy sobie to uświadomimy, budzi się w nas potrzeba wolności. Więc biegniemy za latawcem, jej symbolem. Próbujemy go dogonić, żeby znów zaznać szczęścia. Wyrywamy się ze stagnacji, żeby odnaleźć emocje, które uśpiła w nas rutyna. Może to będzie nowa miłość? Na to pytanie każdy sam musi znaleźć odpowiedź. Artysta przekonuje:Jedno jest pewne: trzeba szukać szczęścia. W każdej sytuacji i za wszelką cenę…

Piosenka Krawiec przedpremierowo wraz z fragmentem teledysku - tylko na ESKA.pl! Premiera całego utworu w piątek, 24 sierpnia 2018.

Filip Lato - kim jest?

Filip to 27-letni Warszawianin, który we wrześniu 2016 wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Ostatecznie doszedł do odcinków na żywo. 21 czerwca 2017 nagrał wraz z zespołem Sound’n’Grace singiel 100, który promował ich album zatytułowany Życzenia. Utwór osiągnął spory sukces komercyjny i dotarł do trzeciego miejsca w zestawieniu AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Wiosną 2018 telewizja Polsat wyemitowała dziewiątą edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo z udziałem Filipa. Piosenkarz zajął pierwsze miejsce w finale konkursu za wykonanie utworu Stairway to Heaven z repertuaru Led Zeppelin, wcielając się w Roberta Planta. Ponadto wygrał siódmy i dziewiąty odcinek, śpiewając utwory: If I’m Lucky Jasona Derulo i Sen o Warszawie, Czesława Niemena.

Filip Lato jako Czesław Niemen w Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury zaniemówiło! [VIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze