Gwiazdy

Filip Chajzer: wszystkie biznesy. Kebab i dziennikarstwo to nie wszystko! Co jeszcze robił były gwiazdor TVN-u?

Filip Chajzer, który przez lata był gwiazdą TVN-u, poszedł w...gastronomię. Teraz jest o nim głośno za sprawą budki z kebabem, której jest właścicielem. Okazuje się, że to nie pierwszy "jedzeniowy" biznes dziennikarza. Czy wiesz, że już wcześniej próbował swoich sił w tej branży? Czym w przeszłości zajmował się Filip Chajzer?

Spis treści

  1. Filip Chajzer otworzył budkę z kebabem 
  2. Filip Chajzer: miała być restauracja, są ciuchy 
  3. Filip Chajzer: wynajem domu na Mazurach 
  4. Chajzer chce walczyć w oktagonie! 

Filip Chajzer otworzył budkę z kebabem 

Filip Chajzer przez lata był gwiazdą Telewizji TVN. Ze stacją był związany od 2009 roku, kiedy to został reporterem serwisu informacyjnego Stolica w TVN Warszawa. Dwa lata później trafił do śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", w którym początkowo pracował jako reporter, a następnie prowadzący. W parze z Małgorzatą Ohme przyjął na programowych kanapach wielu gości. Widzom dał się poznać jako prezenter, który nie zawsze potrafił trzymać język za zębami. Filipowi Chajzerowi na wizji zdarzało się m.in. użyć niecenzuralnych słów czy powiedzieć coś, przez co goście mogli czuć się zniesmaczeni. Pomimo tego dziennikarz cieszył się dużą popularnością i miał liczne grono fanów. 

Latem 2023 roku, po problemach zdrowotnych, Chajzer rozstał się z TVN-em. 

Po odejściu z telewizji, dziennikarz postanowił zainwestować w branżę gastronomiczną, a dokładniej budkę z kebabem. W kwietniu 2024 roku, na warszawskim Żoliborzu stanął food truck, którego sam właściciel nazywa "królestwem kebaba". 

Filip Chajzer: miała być restauracja, są ciuchy 

Budka z kebabem, choć sam właściciel nie lubi tego określenia, nie jest pierwszym gastronomicznym biznesem byłego gwiazdora TVN-u. Tuż po rozstaniu ze stacją, Filip Chajzer poinformował na Instagramie, że otwiera restaurację serwującą śniadania non stop. Mężczyzna wyjaśnił, że w jego lokalu nie będzie alkoholu, a on sam będzie tam kelnerem. 

Ostatecznie biznes śniadaniowy nie wypalił. W miejscu, gdzie miała zostać otwarta jego restauracja, dziennikarz otworzył... sklep odzieżowy. Prezenter otworzył własną markę odzieżową, którą nazwał na cześć syna "Alexander Warsaw". Za projekty ubrań dla Chajzera odpowiada legendarny duet niemieckich projektantów Schleswig&Holstein. 

Czytaj także: Dorota Gardias przedłużyła włosy! Prezenterka wróciła do fryzury sprzed 15 lat!

Filip Chajzer: wynajem domu na Mazurach 

Kolejnym biznesem byłego dziennikarza TVN-u był wynajem domu na Mazurach. W 2022 roku mężczyzna kupił piękną posiadłość na Mazurach, w której spędzał wolny czas, a także którą wynajmował turystom. Za jedną noc w drewnianym domu w otoczeniu lasów i jezior trzeba było zapłacić nawet 1500 zł! 

W maju 2024 roku w Internecie pojawiło się ogłoszenie sprzedaży jego domu na Mazurach. Dziennikarz chciał za nią dostać 2 miliony 700 tysięcy złotych. 

Chajzer chce walczyć w oktagonie! 

W ostatnim czasie Filip Chajzer poinformował, że chciałby zawalczyć w oktagonie! Wskazał, że chciałby, by jego przeciwnikiem był YouTuber Szymon "Ksiązulo" Nyczke, z którym dziennikarz popadł w konflikt. 

W wywiadzie z "Przeglądem Sportowym" Chajzer nie ukrywał, że oferowane za walkę pieniądze, pozwoliłyby mu spłacić kredyt. 

Musicie wiedzieć, że stawki są... spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja - wyjaśnił. 

Książulo odrzucił jednak ofertę. Czy Chajzer i tak zadebiutuje we freakfightach? Czas pokaże! 

Mówili o niej "gitarzystka z TVN-u". Co dziś robi Angelika Fajcht? Rozkręca karierę za granicą!
Fundusze inwestycyjne - jak to działa? PORACHUNKI OSOBISTE