Billie Eilish

i

Autor: materiały prasowe//Universal Music Polska

Figura woskowa Billie Eilish przeraża. Fani piosenkarki zbulwersowani!

2022-06-27 14:37

Mimo młodego wieku Billie Eilish jest już globalną supergwiazdą. Artystka doczekała się nawet dwóch figur woskowych. Pierwsza z nich stanęła w Barcelonie, natomiast druga znalazła się w Muzeum Figur Woskowych w Hollywood. I tym razem fani piosenkarki nie doceni kunsztu jej autorów.

Figura woskowa Billie Eilish stała się obiektem drwin ze strony fanów piosenkarki. Wokalista, która w grudniu zeszłego roku skończyła zaledwie 20 lat, jest dziś jedną z najpopularniejszych i najbardziej znaczących postaci na rynku muzycznym. Jej piosenki, takie jak bad guy, lovely czy when the party's over zapisały się na kartach historii współczesnej popkultury, czyniąc z dziewczyny ikonę pokolenia. Dowodem na wielkość Billie Eilish są nie tylko miliony sprzedanych płyt czy wyprzedane koncerty, ale również... jej figury woskowe. W 2020 roku artystka doczekała się pierwszej podobizny, która stanęła w muzeum znajdującym się w Barcelonie. Już wtedy figura nie wzbudziła powszechnego zachwytu, jednak ta, którą zaprezentowano w Hollywood, szczególnie mocno nie spodobała się wielbicielom gwiazdy pop. 

Sara James odpowiedziała na post Billie Eilish. Bezcenna reakcja

Sonda
Podoba ci się nowa figura woskowa Billie Eilish?

Figura woskowa Billie Eilish

Gdy tylko zdjęcia figury woskowej trafiły do ​​sieci, wierni fani 20-letniej piosenkarki zaczęli krytykować jej twórców za pokazanie piosenkarki znacznie starszej niż jest w rzeczywistości. Zdaniem niektórych internautów figury woskowe to przeżytek i nie powinny być tworzone. Rzeczywiście Billie Eilish wygląda jakby miała 50 lat? A może wielbiciele przesadzają? 

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!