Fifth Harmony: ostatni występ z Camilą Cabello

2017-01-02 15:43
Fifth Harmony: ostatni występ z Camilą Cabello
Autor: fot. Bulls Fifth Harmony: ostatni występ z Camilą Cabello

Ostatni występ Fifth Harmony z Camilą Cabello w telewizji można było zobaczyć w sylwestra w amerykańskiej telewizji, a już teraz dostępny jest także w internecie. Zobacz, jak dziewczyny prezentują się na scenie w piątkę po raz ostatni już teraz - na ESKA.pl.

Ostatni występ Fifth Harmony z Camilą Cabello pokazano w amerykańskiej telewizji w sylwestra 2016/2017. Widok wszystkich pięciu dziewczyn na scenie zaskoczył nieco tych, którzy wiedzieli o głośnym odejściu jednej z wokalistek. Jak to więc możliwe, że Fifth Harmony wystąpiły w sylwestra w starym składzie? Noworoczne show autorek hitu Work From Home nie było transmitowane na żywo. Odtworzono jedynie nagrany wcześniej występ. Jest to dość częsta praktyka, ponieważ niewiele dużych gwiazd pisze się na spędzenie Bożego Narodzenia i sylwestra w studiu nagraniowym, o  ile w grę nie wchodzą rzeczywiście ogromne stawki. Tym sposobem Fifth Harmony nagrały swój sylwestrowy występ w listopadzie, zanim jeszcze Camila Cabello odeszła z zespołu.

Fifth Harmony ostatni raz na scenie w piątkę

Odejście Camilii Cabello z Fifth Harmony nie należało do prostych. Zespół wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że Camila odmawiała udziału w spotkaniach i naradach dotyczących przyszłości grupy. Sama Camila twierdziła, że informowała dziewczyny o planach opuszczenia zespołu, podczas, gdy reszta zespołu utrzymuje, że o jej odejściu dowiedziały się od jej prawników.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze