Fifth Harmony: Normani Kordei planuje solową karierę

2016-02-11 13:16
Fifth Harmony: Normani Kordei mówi o solowej karierze
Autor: fot. Bulls Fifth Harmony: Normani Kordei mówi o solowej karierze

Normani Kordei w najnowszym wywiadzie wspomina o solowej karierze. Czy to oznacza koniec Fifth Harmony? Sprawdź szczegóły już teraz!

Normani Kordei z Fifth Harmony mówi o solowej karierze w najnowszym wywiadzie dla czasopisma Cliche. Wokalistka przyznała, że każda z członkiń grupy od początku miała w planach pójście własną muzyczną drogą. Przypomnijmy, że jako pierwsza o nieuniknionym modejściu z Fifth Harmony wspomniała Camila Cabello. O tym, że Camila świetnie dałaby sobie radę solo, przekonaliśmy się po ujawnieniu jej projektu bez udziału dziewczyn. Jego owocem była piosenka z Shawnem Mendesem pt. I Know What You Did Last Summer.

Fifth Harmony: Normani planuje solową karierę

- Nadal jestem osobną jednostką, podobnie jak reszta dziewczyn, co oznacza, że mamy nieco różne wizje i dążenia - przyznała Normani w wywiadzie dla Cliche. Fani Fifth Harmony mogą jednak na razie odetchnąć z ulgą, bo z dalszych wypowiedzi piosenkarki wynika, że rozpad grupy nie nastąpi zbyt szybko. Normani wyznała, że mają jeszcze mnóstwo do zrobienia i osiągnięcia jako Fifth Harmony, zanim to się stanie.

Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się póki co premiera pierwszego singla z drugiej płyty grupy. W sieci znaleźć już można zdjęcia z planu teledysku do nowego kawałka o nieznanym jeszcze tytule. Sceny do wideoklipu zostały nakręcone na pustyni w Kalifornii.

Chcielibyście już usłyszeć Normani w wersji solo?

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze