Fifth Harmony jako Destiny's Child. Wykonały największe hity zespołu Beyonce

2016-07-01 17:24
Fifth Harmony jako Destiny's Child. Wykonały największe hity zespołu Beyonce
Autor: Fot. Bulls Fifth Harmony wykonały przeboje Destiny's Child

Fifth Harmony jako Destiny's Child - to wideo robi furorę w sieci. Dziewczyny z girlsbandu wykonały największe przeboje zespołu, w którym swoją karierę rozpoczynała Beyonce.

Legendarne Destiny's Child w wykonaniu Fifth Harmony. Wokalistki zespołu, który powstał podczas drugiej edycji amerykańskiej wersji programu X-Factor, wystąpiły podczas imprezy ABC's Greatest Hits. W trakcie swojego mini koncertu porwały całą publikę przypominając największe przeboje zespołu, który kiedyś tworzyły Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams. Dziewczyny z Fifth Harmony dały popis coverując dwa kawałki zespołu, w którym kiedyś występowała Beyonce.

Fifth Harmony jako Destiny's Child

Ally Brooke Hernandez, Normani Kordei, Dinah Jane Hansen, Camila Cabello i Lauren Jauregui podczas koncertu zaśpiewały miks dwóch utworów z repertuaru Destiny's Child. Publiczność mogła pobawić się w rytm takich hitów jak: Say My Name i Independent Woman. Poniższe wideo to tylko zapowiedź całego koncertu. Patrząc jednak na udostępnione już nagranie nie możemy doczekać się całości. Dziewczyny pokazały na co je stać i wypadły genialnie! Podobnie jak wtedy gdy usłyszeć mogliśmy Adele, Rihannę i Ellie Goulding w wykonaniu Fifth Harmony.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze