Fifth Harmony coverują Want U Back - Cher Lloyd! Lepiej niż sama Cher? Sprawdzcie i oceńcie [VIDEO YOUTUBE]

2013-07-24 16:00

Fifth Harmony zaśpiewały na jednym ze swoich koncertów promocyjnych Want U Back - Cher Lloyd. Cover hitu brytyjskiej gwiazdy w wykonie 5H to zapowiedź ich wspólnej trasy koncertowej po USA. Kto lepiej zaśpiewał Want U Back? Porównaj na ESKA.pl!

Fifth Harmony nie tylko wyruszą w trasę koncertową z Cher Lloyd po Stanach jesienią 2013 roku, ale także śpiewają jej hity. 5H na jednym ze swoich występów scoverowały na żywo Want U Back. Fani są teraz zgodni, że w trakcie wspólnego tournée Fifth Harmony z Cher Lloyd, brytyjska gwiazda powinna śpiewać Want U Back razem z dziewczynami znanymi dzięki X Factor USA.

>>> Kim są Fifth Harmony, girlsband, który podbija USA? To im wróży się karierę na miarę One Direction! [VIDEO]

Czy tak się stanie? Przekonamy się już 8 września, na kiedy zaplanowane jest pierwsze show w ramach trasy I Wish Cher Lloyd. Tymczasem na ESKA.pl pytamy Was, która wersja Want U Back podoba się Wam bardziej?

Poniżej serwujemy akustyczny wykon piosenki od Fifth Harmony i Cher Lloyd. Słuchajcie i dajcie znać, kto rozbujał Was bardziej. Eskowe komentarze i czat na żywo do Waszej dyspozycji.


Zobacz Want U Back - Fifth Harmony!
Zobacz Want U Back - Cher Lloyd!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze