Festiwale 2018 - 10 imprez, na które trzeba się wybrać

2018-07-29 20:08
Festiwale 2018 - 10 imprez, na które trzeba się wybrać
Autor: Fot. East News / SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS Scena Woodstocku

Kochacie festiwale? Podpowiemy wam, które z nich są najlepsze na świecie! Gdzie warto się wybrać w 2018 roku? 

2018 to rok pełen wyjątkowych koncertów. Nadejście ciepłych dni oznacza również jeszcze jedno - rozpoczął się sezon festiwali. Najlepsze wydarzenia muzyczne na świecie i w Polsce przyciągają nawet po kilkaset tysięcy osób. Każdy z nich jest inny i każdy czymś się wyróżnia. Gdzie warto wybrać się w te wakacje? Jakie są najlepsze festiwale na świecie i w naszym kraju? Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was specjalne zestawienie. 

Open'er Festival 2018: line-up

Autor: brak danych

  Open'er Festival 2018 zaprasza do Gdyni na kolejną edycję jednego z najważniejszych muzycznych festiwali nie tylko w Polsce, ale całej Europie. 17. edycja Open'er Festival ponownie potrwa cztery dnia, podczas których możemy liczyć na niesamowite emocje, szaloną z

Najlepsze festiwale na świecie TOP 5

Jakie są największe i najpopularniejsze festiwale na świecie? O kilku z nich z pewnością już kiedyś słyszeliście. Do największych festiwali na świecie zaliczamy między innymi Coachellę, Essence i Summerfest. Wszystkie 3 odbywają się na terenie USA, a ostatni z nich przyciąga około 850 tysięcy uczestników rocznie! Ogromną popularnością cieszy się również Tomorrowland w Belgii. Odbywa się on, co roku w ostatni weekend lipca. Sziget Festival to z kolei węgierski park rozrywki. Przez 3 dni na kilku scenach zobaczyć można nie tylko gwiazdy muzyki. To również eventy ze świata cyrku i teatru.

Najlepsze festiwale w Polsce TOP 5

Polskie festiwale nie mogą narzekać na brak fanów. Do tych największych i najpopularniejszych zaliczamy Sunrise FestivalOpen'er Tauron Nowa Muzyka. W stolicy, co roku organizowany jest Orange Warsaw Festival. Najbardziej znanym festiwalem w naszym kraju jest jednak Przystanek Woodstock, który od 2018 roku zmienia nazwę na Pol'and'Rock Festival. Stworzony został do fanów rocka i mocniejszych brzmień. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze