Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2020 - co się będzie działo? [GWIAZDY]

2020-08-14 13:20 RW
Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2020 - co się będzie działo? [GWIAZDY]
Autor: Polsat / materiały prasowe Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2020 - co się będzie działo? [GWIAZDY]

Przejrzeli wszystkie listy najpopularniejszych weselnych przebojów. WybralI utwory, przy których weselnicy tańczą i śpiewają do białego rana. Już 14 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Gospodarzami wydarzenia będą Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hania Żudziewcz, tancerka znana widzom z programu Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, a także Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2020 już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Uwielbiana przez mieszkańców Mrągowa młoda para – Ela Romanowska i Rafał Maserak, zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli - Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej - Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu, zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tą wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 - kto wystąpi w Mrągowie?

Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych przebojów i plejady uwielbianych przez publiczność artystów. W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi boska Kayah, która zaśpiewa największe weselne hity Prawy do lewego, czy Po co, po co. Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho hitami Łowcy gwiazd i Za krokiem krok. Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego, Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit Weselny pyton. Zapowiada się wyśmienita zabawa do białego rana!

 • Kayah
 • Cleo
 • Zenek Martyniuk z zespołem Akcent
 • Marcin Miller z grupą Boys
 • Classic
 • Masters
 • Daj To Głośniej
 • Eleni
 • Andrzej Rybiński
 • Elekrtyczne Gitary
 • Sławomir
Najnowsze