Festiwal OPOLE 2013 - dzień drugi. Relacja na żywo z koncertów 50. KFPP! [ZDJĘCIA, VIDEO, CIEKAWOSTKI]

2013-06-16 0:28

Drugi dzień Festiwalu OPOLE 2013 to konkurs SuperJedynek, w ramach których gwiazdy konkurują w kategoriach SuperArtysta, SuperArtystka, SuperZespół, SuperPrzebój i SuperWystęp. Druga część wieczoru to Kabareton. Co się dzieje na Festiwalu OPOLE 2013? Sprawdzaj w relacji na żywo na ESKA.pl!


 
Na ESKA.pl w trakcie trwania Festiwalu w Opolu 2013 trwa relacja na żywo. Tutaj znajdziesz video z najciekawszych występów, dowiesz się, co artyści grali na scenie, jak nazywają się debiutujące zespoły i kto wystąpił z premierowym kawałkiem.

Artykuł jest aktualizowany - aby odświeżyć, kliknij F5

FESTIWAL OPOLE 2013 - RELACJA NA ŻYWO Z II DNIA

22:28:
To już koniec drugiego dnia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Laureaci konkursy SuperJedynki 2013: 

Super Występ 2013:
Pectus
Super Zespół 2013 : Pectus
Super Przeboj 2013 : Skrzydlate Ręce - Enej
Super Artysta 2013: Rafał Brzozowski
Super Artystka 2103: Ewelina Lisowska

22:26: Pectus
zwycięzcami w kategorii SuperWystęp 2013! Bracia Szczepanik wyglądają na zaskoczonych, jednak bardzo szczęśliwych! To ich druga nagroda podczas 50 edycji opolskiego festiwalu. Pectus podwójnym laureatem koncertu SuperJedynki 2013. Gratulujemy! 22:15:
Czas na ostatnią kategorię. Będzie to SuperWystęp 2013 i zmierzą się w niej wszyscy wykonawcy, którzy pojawili się na opolskiej scenie. Nagrodę wręczy Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm. Dziękuję fanom, moim bliskim, muzykom z którymi współpracowałam, ludziom których spotykałam za te 35 lat - powiedziała Beata Kozidrak. Podczas jej występu doszło do pewnego miłego wydarzenia. Wokalistka otrzymała od fana piękny bukiet kwiatów. Kocham was! Tymi słowami zakończyła swój występ. 

 22:05:
Zespół Pectus SuperZespołem 2013! Publiczność w Opolu nagrodziła ich olbrzmimi brawami!

 


21:54: Enej
zaśpiewał swój wielki przebój Lili. Czy ta pisosenka pozwoli im zdobyć tytuł SuperZespołu 2013, przekonamy się już za kilka sekund! Nagrodę wręczy Blue Cafe, który wykonuje teraz swój przebój Buena. 
  


21:45
Przyszedł czas na poznanie SuperZespołu 2013. W tej kategorii walczyć ze sobą będą Enej i Pectus. Właśnie trwa występ braci Szczepanik z Pectus, którzy śpiewają swój najnowszy hit Barcelona. 
 


21:42: Rafał Brzozowski SuperArtystą 2013
! Wokalista pokonał Donatana. Tym samym fanom Donatana nie udało się zobaczyć go bez okularów! 

21:32Nagrodę w kategorii SuperArtysta 2013 wręczy Ania Wyszkoni. Właśnie trwa jej występ! Moje ukochane miejsce - tak określiła Opole Ania. Swój dzisiejszy występ Ania Wyszkoni zadedykowała zmarłemu przed kilkoma tygodniami Markowi Jackowskiemu. Artyści poznali się dwa lata temu w Opolu. Wspólnie zaśpiewali przebój Raz Dwa Raz Dwa. Dziś tą piosenką zakończyła swój występ. Przyjaźń z Markiem to dla mnie wielki zaszczyt i dar od Boga powiedziała wokalistka. 
  21:20: SuperArtysta 2013
. O to wyróżnienie walczą Rafał Brzozowski i Donatan. Tak Blisko to wielki przebój Rafała. Dziś zaśpiewał także swój nowy hit Za Mały Świat. Ideą festiwalu w Opolu jest prezentowanie przebojów, które w minionym roku otrzymały miano przebojów. Tą drogą nie poszedł Donatan, który zaprezentował nie tylko utwór Teraz Ja, który powstał wczoraj, ale także Cleo, wokalistkę, z którą rozpoczyna współpracę. To pierwszy występ artystki obdarzonej potężnym głosem, jednak Cleo radzi sobie doskonale! Wspiera ją przyjaciel Donatana raper Waldemar Kasta. Czy dzięki temu wykonaniu najpopularniejszy polski producent muzyczny zdobędzie tytuł SuperArtysty 2013? 
21:10: Ewelina Lisowska SuperArtsytką 2013
! Wokalistka nie kryła wzruszenia i szczególne podziękowania skierowała do swoich fanów, między innymi dzięki którym otrzymała tę nagrodę. 

 


21:08: Nagrodę dla SuperArtystki 2013 wręczy zespół Ira, laureat wielu nagród na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Grupa wykonuje właśnie swoje największe przeboje i sprawia, że scena drży w posadach!
 


20:59:
SuperArtystka 2013 to wyróżnienie, o które walczy także Ewelina Lisowska! Właśnie wykonuje swój wielki przebój W Stronę Słońca, który promuje jej debiutancką płytę Aero-Plan. Show jaki zaprezentowała, rozgrzał opolską scenę do czerwoności. Swoim występem udowodniła, że nominacja w kategorii SuperArtystka 2013 była w pełni zasłużona!
 

20:52: Druga kategoria to SuperArtystka. Rok temu tytuł ten przypadł w udziale Sylwii Grzeszczak. Dziś o statuetkę walczyć będą Jula i Ewelina Lisowska. Jako pierwsza zaprezentowała się Jula, która zaśpiewała swój wielki przebój Nie Zatrzymasz Mnie. Wokalistka wygląda dziś oszałamiająco w białych dopasowanych spodniach, białej marynarce oraz czarnych szpilkach!
 


20:51:
Pierwsza SuperJedynka 2013 w kategorii SuperPrzebój wędruje do zespołu Enej! Nagrodę wręczyła SuperArtystka 2012, czyli Sylwia Grzeszczak.

20:44:
 Pamiętacie kto został SuperArtystką 2012? Tak, tak to Sylwia Grzeszczak! Dziś mix jej największych przebojów Małe Rzeczy, Sen o Przyszłości i najnowszego hitu Flirt możecie usłyszeć w Opolu.

 20:39: Dobry wieczór Opole! Tymi słowami przywitał się z publicznością Grzegorz Porowski, wokalista zespołu Loka. Prawdziwe Powietrze, jeden z ich pierwszych przebojów stał się hitem wakacji 2012. Piosenka pomimo upływu czasu nadal budzi żywe emocje. Fani grupy Loka podnoszą ręce i klaszczą razem z Grzegorzem. Dziś przekonamy się czy to właśnie ten hit zostanie SuperPrzebojem 2013! W białych dopasowanych spodniach, białej marynarce i czarnych szpilkach prezentuje się wyjątkowo elegancko. Czy podoba wam się piosenką, którą właśnie śpiewa?  20:34: O miano SuperPrzeboju 2013 walczyć będzie utwór zespołu Enej. Rok temu grupa debiutowała na scenie opolskiego amfiteatru. Dziś są jednym z najpopularniejszych polskich zespołów! Opolska publiczność uwielbia grupę Enej i nagrodziła ich występ ogromnymi brawami. O tytuł SuperPrzeboju 2013 walczyć będzie także piosenka zespołu Loka zatytułowana Prawdziwe Powietrze.


 


 20:30
Zaczynamy drugi dzień Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! Dziś rusza konkurs SuperJedynki 2013. Artyści walczyć będą w pięciu kategoriach. Na scenie zobaczymy między innymi Julę, Ewelinę Lisowską, Rafała Brzozowskiego i Donatana! Na Eska.pl znajdziecie relację na żywo z tego wielkiego muzycznego wydarzenia. 

19:40
Kto dziś będzie triumfował? Wczoraj OPOLE 2013 należało do Golec uOrkiestra i Natalii Sikory.19:00

Rusza drugi dzień 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. O godz. 20:30 rusza koncert SuperJedynki w kategoriach:

- SuperArtysta 2013
nominowani: Rafał Brzozowski, Donatan

- SuperArtystka 2013
nominowani: Ewelina Lisowska, Jula

- SuperZespół 2013
nominowani: Enej, Pectus

- SuperPrzebój 2013
nominowani: Skrzydlate Ręce - Enej, Prawdziwe Powietrze - Loka

- SuperWystęp 2013
nominowani: wszyscy występujący na koncercie SuperJedynek2013

O godz. 22:20 Rozpoczyna się 2-częściowy Kabareton. Sprawdź szczegółowy program 50. KFPP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze