Festiwal Ekipy Friza: kiedy i gdzie? Po ile bilety?

i

Autor: KADR Z FILMU PIERWSZY KONCERT EKIPY! Z KANAŁU YOUTUBE EKIPA Festiwal Ekipy Friza: kiedy i gdzie? Po ile bilety?

Festiwal Ekipy Friza 2021: kiedy jest, gdzie się odbędzie i po ile bilety?

2021-08-19 13:25

Po sukcesie pierwszego koncertu Ekipy Friza, który odbył się w Krakowie, w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku, Karol Wiśniewski wraz z przyjaciółmi zapowiedział Festiwale Ekipy, które wszystko wskazuje na to, że zostaną zorganizowane w całej Polsce. Kto na nich wystąpi? Kiedy i gdzie się odbędą? Po ile bilety i jak kupić?

Spis treści

  1. Festiwal Ekipy Friza 2021: kiedy jest, gdzie się odbędzie
  2. Festiwal Ekipy Friza: po ile bilety?

Festiwal Ekipy Friza. To jedna z najgorętszych zapowiedzi, które miały miejsce w trakcie pierwszego koncertu promującego debiutanckie wydawnictwo Youtuberów Ekipa – Sezon 3. Nad krążkiem pracowali znani artyści: Donatan, Cleo i B.R.O. W trakcie muzycznego show w Krakowie, Friz podziękował wszystkim, którzy współtworzyli album, a także wręczył pamiątkowe statuetki Ekipy. Jednocześnie z rąk Łukasza Wojtycy, znanego jako Wujek Łuki, odebrali diamentowe płyty za singiel 3KIPA. Co ciekawego Karol Wiśniewski zapowiedział Festiwale Ekipy, które będą miały miejsce w całej Polsce. Gdzie i kiedy będą miały miejsce? Po ile bilety? Kto wystąpi?

Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny! Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Festiwal Ekipy Friza 2021: kiedy jest, gdzie się odbędzie

Festiwal Ekipy Friza kiedy i gdzie? To pytanie zadają sobie wszyscy fani Youtubera, którzy nie mogli być na pierwszym widowisku muzycznym zorganizowanym przez influencerów w Krakowie, w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku. Nic więc dziwnego, że zapowiedź Wiśniewskiego wzbudziła aż takie zainteresowanie wśród osób chcących zobaczyć Karola Wiśniewskiego i jego przyjaciół w trakcie muzycznego show na żywo.

Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - NOMINACJE. Kto jest nominowany?

Wszystko wskazuje na to, że Festiwal Ekipy Friza zostaną zorganizowane w całej Polsce i nie będzie to tylko jedno wydarzenie, na którym wystąpią gwiazdy platformy YouTube. Mamy jednak złą wiadomość, ponieważ Karol nie poinformował kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się pierwszy festiwal zorganizowany przez Ekipę. Jak tylko taka informacja się pojawi, artykuł zostanie zaktualizowany.

Festiwal Ekipy Friza: po ile bilety?

Festiwal Ekipy Friza po ile bilety? Tej informacji szukają wszyscy fani Karola Wiśniewskiego i całej Ekipy. Niestety bilety na kolejne eventy muzyczne, zostaną wprowadzone do sprzedaży przed wydarzeniem. Co oznacza, że dopiero wtedy dowiemy się o dokładnej cenie biletów.