Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny! Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

i

Autor: KADR Z FILMU PIERWSZY KONCERT EKIPY! Z KANAŁU YOUTUBE EKIPA Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny! Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny! Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

2021-08-18 18:19

Koncert Ekipy Friza online to najbardziej wyczekiwane wideo na kanale Ekipy. Nie musicie już oglądać fragmentów wydarzenia muzycznego, które udostępniali uczestnicy. Teraz możecie zobaczyć całe show za darmo. Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny! To spełnienie marzeń wszystkich fanów Karola Wiśniewskiego i jego przyjaciół. Nie ma się co dziwić, że wszyscy, którzy oglądają filmy Friza, Tromby czy Wersow, a nie udało im się zdobyć biletu na koncert Ekipy, z ogromną chęcią obejrzą całe muzyczne show w internecie. Widowisko trwało ponad godzinę, a Youtuberzy przygotowali wiele niespodzianek, które zapierają dech w piersiach. Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

Ekipa Friza z nową wersją hitu ZAEBYSCIE. Kiedy premiera?

ESKA Budzi Na Śniadanie
Sonda
Czy lubisz nową piosenkę Ekipy Friza?

Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny: gdzie oglądać?

Koncert Ekipy miał miejsce na jednym z krakowskich lotnisk. Na miejscu było 1000 osób, które zakupiły premium boxy w przedsprzedaży z albumem Ekipa - Sezon 3. To właśnie w najdroższym wariancie były również kolekcjonerskie bilety na to wydarzenie.

Ten hit od Ekipy Friza to plagiat?! Są wyjaśnienia youtuberów!

Pierwszy koncert Ekipy jest już dostępny na kanale YouTube EKIPA.