Fest Festival 2021

i

Autor: Adrian Chmielewski

Fest Festival 2021 - jak wyglądała impreza? Zobacz wydarzenie oczami uczestników!

2021-11-23 14:09

Na drugiej edycji FEST Festivalu, który odbywał się od 11 do 13 sierpnia 2021 pojawił się YouTuber Adam Chill Woźniakiewicz, który w towarzystwie znajomych nakręcił z wydarzenia materiał video. Osoby, które nie miały okazji pojechać na to wydarzenie, mają okazję zobaczyć, jak bawili się uczestnicy. Zobacz nagranie niżej.

Fest Festival 2021 - jak wyglądała impreza? Zobacz wydarzenie oczami uczestników! To było wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów festiwali. W Parku Śląskim w Chorzowie udało się zorganizować największy polski festiwal 2021 roku, jedno z nielicznych wydarzeń tego typu w Europie. Przez cztery dni FEST Festivalu jego uczestnicy mogli przez chwilę zapomnieć o otaczającej ich rzeczywistości i po raz pierwszy od blisko dwóch lat bawić się przy muzyce granej na żywo przez swoich ulubionych artystów. Adam Chill Woźniakiewicz razem ze znajomymi nakręcił to wydarzenie. Podczas czterech dni festiwalu przyjaciołom udało się nie tylko wziąć udział w koncertach ulubionych artystów, które odbywały się na 11 scenach, ale również skorzystać z licznych atrakcji obecnych na terenie wydarzenia: zajęciach z jogi, medytacji, lotu balonem wizycie w strefie wellness czy nauce jazdy na wakeboardzie.

Fest Festival 2021 - energia, szaleństwo i wielkie gwiazdy! Najgorętsza impreza tego lata

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa

Fest Festival 2021 - vlog z imprezy

- Jakby mnie kto pytał, i mini SPA i wake park na festiwalu to piękna sprawa. Bo nie ma nic lepszego z rana, niż po prostu wskoczyć do wody - słyszymy w filmie Adama Chilla Woźniakiewicza. W blisko 15-minutowym materiale widzimy dlaczego, FEST Festival to miejsce dla wszystkich - każdy z przyjaciół Adama znalazł tutaj coś dla siebie - zarówno jeśli chodzi o muzykę, jak i atrakcje. Grupa znajomych znalazła też odpowiedź na pytanie “Za co tak naprawdę kochamy festiwale?”. - Festiwale przenoszą nas na kilka dni do zupełnie innej rzeczywistości, dzięki oprawie audiowizualnej, doświadczamy wszystkich tych rzeczy w zupełnie inny sposób - mówili uczestnicy. Zobacz vlog poniżej:

Sonda
Byłeś/aś na Fest Festivalu 2021?