Fest Festival

i

Autor: Zuzanna Sosnowska / MATERIAŁ PRASOWY FEST FESTIVAL

Fest Festival 14.08.2021 - co się działo ostatniego dnia? Mocne zakończenie imprezy [RELACJA]

2021-08-15 18:39

To już ostatni dzień tegorocznego Fest Festivalu, który przyciągnął ogromne tłumy fanów dobrej zabawy i znakomitej muzyki. Chociaż w sobotę w Parku Śląskim w Chorzowie pożegnamy się z tym wyjątkowym wydarzeniem, organizatorzy zadbali o to, aby finał tegorocznej edycji nie przeszedł bez echa!

Fest Festival 14.08.2021 - co się dzieje ostatniego dnia? Mocne zakończenie imprezy. Śledź w naszym artykule relację z finału tej edycji festiwalu. A sporo będzie się działo! Na kilku scenach zagrają najwięksi zagraniczni i polscy wykonawcy - w tym Kygo, Robin Schulz, PRO8LEM czy Sokół. Ponadto Fest Festival to także dziesiątki atrakcji i rozrywek, które z pewnością będziemy wspominać na długo. W Parku Śląskim w Chorzowie nie zabrakło też strefy Radia ESKA i waszych ulubionych DJ-ów! Co więcej, festiwalowicze, którzy znaleźli się w naszej radiowej strefie mieli - i będą mieli również dzisiaj - okazję wziąć udział w Piana Party! Sprawdźcie, co dzieje się podczas finału Fest Festivalu 2021!

Fest Festival 14.08.2021 - co się działo ostatniego dnia? [RELACJA]

FEST Festival 14.08.2021 - LINE-UP. Co będzie się działo w sobotę?

Bramy Fest Festivalu otworzyły się dziś o godzinie 13:00. Uczestnicy dopiero zbierają się na miejscu - a dziś jest na co czekać! Próby mają już za sobą James Bay, Smith & Thell i Kygo, którego występ będzie ukoronowaniem dzisiejszego dnia festiwalu - zaplanowany jest na godz. 23:30 na scenie głównej.

Jeszcze na długo przed zmrokiem na festiwalu zaczęli zbierać się ludzie - a wielu z nich postanowiło ponownie zahaczyć o strefę Radia ESKA i piana party, które zaplanowane zostało na godzinę 18:00. Co więcej w naszej strefie w ostatnim dniu festiwalu można było dostać także watę cukrową. O 18:00 zaczął się także pierwszy ważniejszy niedzielny koncert - na scenie głównej wystąpił Kensigton. Już w dwie godziny później scenę główną przejął PRO8LEM, a o 21:30 - Ofenbach. Największym wydarzeniem soboty był jednak bez wątpienia występ Kygo. Na ten koncert przyszły prawdziwe tłumy, a Kygo, jak zwykle w wielkim stylu, zakończył tegoroczny Fest Festival. Oprócz niesamowitych doznań muzycznych organizatorzy zadbali również o to, żeby odpowiednio pożegnać się z uczestnikami wydarzenia, a niebo rozświetlił pokaz fajerwerków.

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa