Ferie zimowe 2016 w Krakowie. Tanie atrakcje dla dzieci i młodzieży

2016-01-23 14:54
Ferie zimowe 2016 w Krakowie
Autor: fot. Bulls Ferie zimowe 2016 w Krakowie

Jak spędzić ferie zimowe 2016 w Krakowie? Dla tych, którzy nie chcą wydać zbyt dużo pieniędzy, zebraliśmy informacje o tanich atrakcjach podczas ferii zimowych w Krakowie. Sprawdź je już teraz i posłuchaj Ulepimy dziś bałwana- na ESKA.pl

Ferie zimowe 2016 w Krakowie - co robić i nie widać dużo pieniędzy? Takie pytanie z pewnością już zadają sobie powoli uczniowie oraz ich rodzice. W tym roku ferie zimowe w Krakowie rozpoczynają się stosunkowo wcześnie, bo już w drugiej połowie stycznia. Sprawdź, jakie atrakcje za niewielkie pieniądze czekają na dzieci i młodzież w Krakowie w czasie ferii zimowych 2016.

>> Ferie 2016: terminy ferii zimowych we wszystkich województwach

Zima 2016 w Krakowie - lodowisko przy Galerii Krakowskiej

Jazda na łyżwach to idealny sposób na aktywny wypoczynek. Dla tych, którzy ferie 2016 będą spędzać w Krakowie mamy dobrą wiadomość. Lodowisko przy Galerii Krakowskiej będzie czynne przez całe ferie zimowe, a nawet dłużej, bo aż do końca lutego. Jeździć można tam w godzinach otwarcia Galerii, czyli od poniedziałku do soboty w godz. 9-22 i w niedzielę w godz. 10-21. Godzina jazdy kosztuje dorosłych 9 złotych, a dzieci 7 złotych. Koszt wypożyczenia pary łyżew to  8 złotych.

Ferie 2016 w MDK - Zimowa Nienuda

Zima 2016 w Krakowie nie musi być nudna. Od 18 do 29 stycznia podczas ferii z Młodzieżowym Domem Kultury w Gimnazjum nr 9 przy ul. Kazimierza Odnowiciela 2 odbywać się będą zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. W programie m.in. gry i zabawy, zajęcia sportowe, spotkania w studiu filmowym i wycieczki autokarowe poza Kraków. Dla młodzieży powyżej 15 roku życia MDK przygotowuje warsztaty plastyczno - teatralno - taneczne. Koszt udziału to jedynie 20 zł za tydzień. Istnieje możliwość wykupienia obiadu w cenie 8 zł. Szczegóły i regulamin można znaleźć na stronie www.mdkna102.krakow.pl.

Ferie zimowe 2016 w Krakowie w Parku Wodnym

Ferie 2016 w Krakowie można będzie także spędzić na basenach i zjeżdżalniach w Parku Wodnym. Podczas całych ferii zimowych dzieci i młodzież do lat 16 za wstęp na 1,5 godziny na wszystkie atrakcje poza sauną zapłacą jedynie 5,50 zł. Bilety w promocyjnej cenie będzie można nabyć na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8-10 przed wejściem głównym do Parku Wodnego.

Poza wszystkimi innymi atrakcjami na ferie 2016, dobrym wyborem jest zawsze muzyka. Posłuchaj hitu z Krainy Lodu - Ulepimy dziś bałwana:

 

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze