Feel nowa piosenka 2016: Swoje szczęście znam. Hit na miarę Jak anioła głos?

2016-04-19 16:50
Feel Swoje szczęście znam
Autor: fot. YouTube/Feel Feel nowa piosenka 2016: Swoje szczęście znam. Posłuchaj

Feel - Swoje szczęście znam: piosenka zespołu zachwyciła słuchaczy w internecie! Ale czy na tyle, że utwór powtórzy sukces singla Jak anioła głos? Posłuchajcie i oceńcie na ESKA.pl!

Swoje szczęście znam to pierwsza piosenka zespołu, która pojawiła się po rocznej przerwie. Feel powraca na rynek muzyczny z zupełnie nowym utworem. Grupa, której liderem i założycielem jest Piotr Kupicha po raz kolejny udowodniła, że wiedzą, jak robić szybko i łatwo wpadające do głowy numery. Oficjalnie zaprezentowana poniżej piosenka zapowiada  kompilację, na której znajdziemy największe i najnowsze nagrania formacji. Taka niespodzianka została zrobiona z myślą o fanach, którzy towarzyszą grupie od dziesięciu lat!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Swoje szczęście znam - nowa piosenka Feel

Swoje szczęście znam - śpiewa Piotr Kupicha. Utwór zapowiada zbliżający się krążek zatytułowany "The Best". Wydany zostanie z okazji jubileuszu X-lecia aktywności zespołu. Co powiecie o nowym singlu? Powtórzy on sukces takich szlagierów jak: No pokaż na co Cię stać, Jak anioła głos czy A gdy jest juz ciemno? Dajcie znać w zostawiając swoją opinię w komentarzach pod artykułem:

Feel - Swoje szczęście znam

 

Zespół Feel ma do tej pory trzy albumy: "Feel" (2007), "Feel 2" (2009) i "Feel 3".

>>> Margaret: hit Cool Me Down podbija świat! Szwecja zachwycona przebojem Polki!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze