Feduk - koncert w Polsce 22.11.2018. Jakie hity usłyszymy?

2018-11-22 12:43
Feduk i Allj - kim są autorzy wakacyjnego hitu Rozovoye Vino?
Autor: fot. YouTube.com/FEDUK screen z filmu na youtube Feduk & Allj - Розовое вино (Official Video)

Ostatnio gościliśmy w Warszawie Allj'a, który na swój koncert przyciągnął dużą liczbę fanów. 22.11.2018 również w stolicy, zagra Feduk, współtwórca hitu Rozovoe Vino. Co usłyszymy na jego koncercie?

Jego hit królował przez wiele tygodni na listach przebojów. Artysta hip-hopowy Feduk, zagra koncert w Warszawie. Możemy być pewni, że podczas występu nie zabraknie jego najbardziej popularnych piosenek. Muzyk z Rosji, swoją sławę zdobył dzięki utworowi Rozovoe Vino.

Ed Sheeran przerwał koncert! Powód was zaskoczy

Feduk - koncert w Warszawie

Feduk, a właściwie Fiodor Andrejewicz Insarow, to 26-letni artysta z Rosji. Muzyk zagra 22.11.2018 koncert w Progresji w Warszawie. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00.

Feduk w Polsce

Feduk swoją karierę rozpoczął w 2010 roku. W 2013 nagrał piosenkę, która stała się motywem przewodnim do filmu Kibolski świat. Od tego samego roku, regularnie wydaje albumy, ale dopiero hit nagrany z Allj'em w 2017 roku, przyniósł mu prawdziwą sławę. Na jego koncercie na pewno usłyszymy wspomniany utwór - Rozovoye Vino. Nie zabraknie też piosenek z albumów Moriak oraz More Love, które są jego najnowszymi krążkami. Wybieracie się na show?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze