Pełnia Księżyca

i

Autor: Canva

Faza Księżyca w dniu twoich narodzin. Nowy trend bije rekordy popularności!

2023-10-12 13:03

Ten trend bije rekordy popularności na TikToku. Użytkownicy najpopularniejszej aplikacji mobilnej na świecie sprawdzają, jaka faza Księżyca świeciła na niebie w dniu ich narodzin, a także, czy osoba, z którą się spotykają bądź którą dopiero poznali, jest ich bratnią duszą.

Czy fazy Księżyca mają wpływ na to, jak będziemy dogadywać się z konkretną osobą? Według TikToka... tak! W ostatnich dniach można zauważyć, że globalnym trendem staje się ten otagowany hasłem "moonphase", za pośrednictwem którego użytkownicy najpopularniejszej aplikacji sprawdzają, czy osoba, o której myślą, tak naprawdę jest jej bratnią duszą. To doskonała rozrywka dla wszystkich zodiakar, które w życiu kierują się astrologią, ale nie tylko. Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy wpisać datę swoich narodzin, jak i osoby, z którą chciałoby się sprawdzić kompatybilność. Im bliżej pełni, tym większa szansa na powodzenie tej relacji. Gdzie sprawdzić, jaka faza księżyca była widoczna na niebie w konkretnym dniu? Sprawdźcie już teraz!

Pełnia księżyca w październiku. Sprawdź, kiedy zobaczymy Krwawy Księżyc!

Kalwi & Remi PO LATACH. Tak powstało kultowe "Explosion"!

Fazy Księżyca w dniu narodzin

Ten trend cieszy się sporą popularnością na TikToku. Przeglądając zakładkę "Dla ciebie", z pewnością zastanawialiście się, jak sprawdzić fazę Księżyca, która była widoczna na niebie w dniu waszych narodzin. Jest to możliwe za pośrednictwem strony internetowej Moonphases. W Polsce taka funkcja, jednak z mniej atrakcyjnymi wizualizacjami, jest dostępna na stronie LiveCity.pl. Aby uzyskać taki efekt jak na TikToku, trzeba natomiast użyć popularnego edytora CupCut. Oczywiście cały trend ma służyć przede wszystkim rozrywce, a nie faktycznemu poleganiu na fazach Księżyca w kwestii nawiązanych relacji.