Faworytka Eurowizji wyrusza w trasę koncertową. Czy zagra koncert w Polsce?

2021-06-11 11:12
Barbara Pravi
Autor: KENZO TRIBOUILLARD/AFP/East News

Tegoroczna reprezentantka Francji na Eurowizji 2020 Barbara Pravi skradła serca europejskich fanów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka ogłosiła, że wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową. Czy gwiazda francuskiej piosenki zawita również do Polski? Co wiadomo o jej show w kraju nad Wisłą?

Barbara Pravi wyrusza w trasę koncertową - taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu artystki, która swoim wykonaniem utworu Voile oczarowała publiczność w całej Europie i nie tylko. Reprezentantka Francji w Konkursie Piosenki Eurowizji zajęła ostatecznie drugie miejsce, tuż za grupą Maneskin z Włoch. Udział w Eurowizji zapewnił jej jednak wielką rozpoznawalność wśród słuchaczy z całego świata, w tym również z Polski. Wielu polskich fanów zastanawia się, czy Barbara Pravi ma w planach odwiedzenie Polski w ramach trasy koncertowej. W końcu artystka, o czym nie wszyscy wiedzą, posiada polskie korzenie. Babcia Barbary była Polką. I choć wokalistka nie miała szans na poznanie babci, to w wywiadach zapewniała, że historia jej przodków jest dla niej bardzo ważna i nie może doczekać się, aż w końcu zawita do kraju słynącego z gościnności i... pierogów. Niestety, na ten moment nie wiadomo nic o polskim koncercie Pravi.

Barbara Pravi w Polsce

Na ten moment nie wiadomo nic o tym, żeby Barbara Pravi miała zaśpiewać dla polskiej publiczności. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że gwiazda podkreśliła, że opublikowana na jej Instagramie lista koncertów to dopiero pierwsza część. W związku z tym polscy fani uczestniczki Eurowizji 2021 nie powinni tracić nadziei, bo szanse na koncert Barbary Pravi w Polsce są naprawdę spore!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji
Najnowsze