Faustyna Wespińska - Instagram, wiek, wzrost, waga, zdjęcia, Miss Polonia, Miss Intercontinental 2021, chłopak, zawód

2021-10-27 13:57
Faustyna Wespińska
Autor: Miss Polonia

Faustyna Wespińska to jedna z najpiękniejszych Polek. Już w piątek 29 października 2021 będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Intercontinental 2021. Od kilku dni Faustyna znajduje się na zgrupowaniu, gdzie przygotowuje się do finałowej gali. Kim jest? Ile ma lat i wzrostu? Czy ma chłopaka? Czym się zajmuje? Odpowiadamy na kluczowe pytania na jej temat.

Faustyna Wespińska - Instagram, wiek, wzrost, waga, zdjęcia, Miss Polonia, Miss Intercontinental 2021, chłopak, zawód. To informacje, które najczęściej poszukiwane są przez internautów na temat reprezentantki Polski w prestiżowym konkursie piękności. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najważniejsze fakty na temat tej pięknej Polki. Sprawdź je niżej.

Faustyna Wespińska - Miss Polonia

Faustyna Wespińska to II Wicemiss Polonia 2020. Wzięła udział w najbardziej prestiżowym konkursie piękności w Polsce i osiągnęła w nim duży sukces, ponieważ zajęła w nim trzecie miejsce.

Faustyna Wespińska - wiek, wzrost, waga

Według informacji dostępnych na stronie konkursu Miss Intercontinental, Faustyna ma 25 lat i 175 centymetrów wzrostu. Nie podano jednak jej wagi.

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]

Faustyna Wespińska - chłopak

Czy Faustyna Wespińska ma chłopaka? To pytanie może zadawać sobie wiele osób. Okazuje się, że tak. Jak wynika z Instagrama modelki, jej chłopakiem jest agent nieruchomości Daniel Kossek. W mediach społecznościowych królowej piękności można znaleźć ich wspólne zdjęcia.

Faustyna Wespińska - Instagram, zdjęcia

Faustyna Wespińska, podobnie jak wiele innych pięknych dziewczyn, ma konto na Instagramie. Można ją tam znaleźć pod nazwą @faustynaw. Obserwuje ją ponad 45 tysięcy osób. Zdjęcia gwiazdy można znaleźć także w galerii, która znajduje się poniżej:

Faustyna Wespińska - zawód, studia

Faustyna Wespińska ukończyła studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Przez 7 lat trenowała siatkówkę oraz lekkoatletykę. Oprócz sportu uwielbia modeling i wizaż. Interesuje się także rozwojem osobistym i duchowym. Jedną z jej pasji są podróże oraz poznawanie nowych kultur i obyczajów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze