Farma

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=MDIqrtvpTS4

Gwiazdy

Farma 3: Czy Daria i Marcin są razem po programie? Ich relacja rozkwita!

2024-03-21 14:26

Daria była oczkiem w głowie Marcina przez cały program. Farmer nie ukrywał, że zauroczył się w 28-letniej stylistce paznokci, która urzekła go urokiem oraz charyzmą. Ich rozkwitająca relacja przerwana została przez pojedynek, za sprawą którego Daria musiała opuścić farmę. Jak potoczyły się ich losy po programie?

Trzecia edycja Farmy, która zakończyła się z początkiem marca, przyniosła widzom przekrój emocji. Od zirytowania zachowaniami uczestników, przez współczucie, kiedy ci mierzyli się w wyczerpujących pojedynkach, po poczucie niesprawiedliwości, gdy odpadali ich faworyci. Na gospodarstwie nie brakowało intryg i knucia, ale też przyjacielskich relacji, a nawet drobnych romansów. Fani programu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Maciek, który dotarł do finału, zauroczony był w tegorocznej zwyciężczyni, czyli Angelice. Jednak to nie wszystko. Przez pierwsze odcinki sezonu mogliśmy przyglądać się jak Marcin zabiega o względu Darii. farmer robił wszystko, by ta czuła się szczęśliwa i spełniona. Dbał o nią i pilnował, by nic się jej nie stało. Z kolei gdy odpadła, próbował zemścić się na tych, którzy sprawili, że w ogóle znalazła się w teamie zagrożonych. Wiele osób liczyło na to, że po zakończeniu zdjęć do programu i powrocie do codzienności, ich relacja wejdzie na jeszcze wyższy poziom. Czy rzeczywiście się tak stało?

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Farma 3 - Daria i Marcin

Kiedy tylko Marcin wszedł na farmę i pośród niemal samych kobiet zobaczył Darię, wiedział już, że ta kobieta poważnie namiesza mu w głowie. Farmer starał się robić wszystko, by spędzać z nią jak najwięcej czasu i starał się spełniać jej zachcianki. A łatwo nie było. Udział w programie i wiążące się z tym zadania, obrządki i głód sprawiały, że nie miał zbyt wielkiego pola manewru. Jednak gdy tylko nadarzała się okazja do tego, by zaserwować swojej ulubionej farmerce odrobinę przyjemności w postaci wymarzonego jedzenia czy odpoczynku - stawiał wszystko na jedną kartę oddając nawet swoją wygraną nagrodę. Marcin pilnował, by Daria zawsze była zadowolona oraz, by nie stała się krzywda. Niestety, w pewnym momencie nie był w stanie uchronić jej przed morderczym pojedynkiem, za sprawa którego musiała pożegnać się z programem. Choć farmer został bez swojej największej sojuszniczki, to w kolejnych odcinkach nieustannie podkreślał, że zamierza odwdzięczyć się z nawiązką temu, kto ją wyrzucił.

Farma 3 - czy Daria i Marcin są razem?

Fani show zastanawiają się, jak potoczyły się losy farmerów po programie. Daria i Marcin chętnie wrzucają wspólne zdjęcia, które są dowodem tego, że ich relacja przetrwała. Uczestnicy nadal mają ze sobą świetny kontakt, jednak niechętnie wypowiadają się na temat związany z ich głębszą relacją. Choć na jednym z nagrań Daria powiedziała, że czeka na pierścionek i ślub z Marcinem, to z łatwością dało się wyczuć ironię. Do tej pory żadna ze stron nie potwierdziła plotek o tym, że ich romans wkroczył na wyższy poziom, jednak fani widząc ich wspólne fotografie są przekonani, że coś jest na rzeczy.

Listen on Spreaker.