Julia Żugaj

i

Autor: YouTube/Julia Żugaj Music

Fanki Julii Żugaj przerobiły hymn Polski. Influencerka zareagowała!

2022-09-23 13:14

Julia Żugaj bez dwóch zdań należy do grona topowych polskich influencerek. Youtuberka i aspirująca wokalistka ma oddaną rzeszę fanów, których pieszczotliwie nazywa swoimi Żugajkami. Od kilku dni prawdziwą furorę na TikToku robi dedykowana jej przeróbka hymnu Polski. Gwiazda sieci dodała wymowny komentarz.

Julia Żugaj zasłynęła w polskim internecie dzięki udziałowi w drugiej odsłonie Teamu X. Youtuberka w ekspresowym tempie stała się jedną z najbardziej wpływowych polskich influencerek, a jej profile w mediach społecznościowych śledzą miliony internautów. Od niedawna Julia Żugaj realizuje się też jako piosenkarka. 22-latka zaprezentowała fanom szereg singli, które przybliżają ich do zbliżającej się wielkimi krokami premiery wydawnictwa zatytułowanego Miłostki. Debiutancka EP-ka Julii ma opowiadać historię relacji, która rozpoczyna się od płomiennym uczuciem, a kończy bolesnym rozczarowaniem. Gwiazda sieci regularnie podkreśla, że wszystko to, co dzieje się w jej życiu, nie byłoby możliwe, gdyby nie oddana armia fanów - Żugajek. Czasami jednak idolka dzieci i młodzieży musi interweniować, gdy ich inwencje twórcze schodzą na niebezpieczne tory. Tak jak na przykład teraz. Trendem na TikToku stała się przeróbka hymnu Polski dotycząca właśnie Julii Żugaj.

Spełniliśmy marzenie Julii Żugaj! Nie kryła wzruszenia

Julia Żugaj o Żugajkach. Ma swoje podejrzenia!

Julia Żugaj reaguje na hymn

Znieważanie symboli narodowych, w tym hymnu, jest w Polsce karalne. Gdy Julia Żugaj natknęła się na przeróbkę Mazurka Dąbrowskiego poświęconego jej osobie, natychmiast zareagowała. Za pośrednictwem mediów społecznościowych influencerka przypomniała wielbicielom, że w żadnym stopniu nie popiera takich działań.

Znieważanie symboli religijnych, znaków państwowych poprzez przerabianie je na "Żugajkowe" jest nieetyczne, niegrzeczne, a przede wszystkim bardzo krzywdzące. Po raz kolejny przypominam: nie popieram takich działań i bardzo was proszę, nie róbcie tego - napisała.

Na trend zareagowali m.in. popularni na TikToku i pracujący na co dzień jako policjanci bracia Kłeczek.

Sonda
Lubisz piosenki Julii Żugaj?