FANKA znów na czasie. Muzyczny challenge z Julią Kosterą podbija sieć!

2020-01-17 15:59 MK
FANKA
Autor: YouTube/Julia Kostera

Muzyczne wyzwania od długiego czasu cieszą się wielką popularnością w sieci. Przeglądając aktualnie kartę na czasie na YouTubie, nie sposób nie trafić na challenge w wykonaniu popularnych youtuberek - Julki Kostery i FANKI. Jak FANKA, która regularnie zamieszcza na swoim kanale covery popularnych hitów poradziła sobie z odgadnięciem ich tytułów i wykonawców? Sprawdź na ESKA.pl.

SongPop - gra dostępna między innymi na Facebooku to doskonały sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę o muzyce. Na kanale Julki Kostery - doskonale znanej internautom członkini Teamu X, będącego największym projektem w historii polskiego YouTube'a, pojawiło się nowe wideo z kategorii muzyczny challenge. Jako gość, w odcinku pojawiła się FANKA - przyjaciółka członków Teamu X, związana z muzyką jak nikt inny z tej paczki. Anna Wójcik, bo tak naprawdę nazywa się polska youtuberka, regularnie umieszcza na swoim kanale interpretacje wielkich hitów. Widzowie mogli usłyszeć w jej wykonaniu między innymi piosenki świąteczne, czy utwory, które aktualnie cieszą się bardzo dużą popularnością. Poza coverami, na kanale FANKI znajdziemy również rozmaite challenge muzyczne, w których udział biorą wyjątkowi goście.

Tym razem, to FANKA pojawiła się jako gość w filmiku innej youtuberki. Wspólnie z Julią Kosterą, postanowiły sprawdzić swoją wiedzę na temat najpopularniejszych muzycznych kawałków. Jak im poszło?

Julia Kostera, FANKA - challenge

Do zabawy Julia Kostera i FANKA wykorzystały grę SongPop. Jej zasady są naprawdę bardzo łatwe. Należy bowiem dopasować artystę bądź tytuł do lecącej w tle piosenki, a następnie wybrać kategorię, w której chciałoby się zmierzyć z wylosowanym przeciwnikiem. Czy fakt, że FANKA często wykonuje popularne utwory z repertuaru innych artystów pomógł jej w zwycięstwie? Zobaczcie zabawne wideo poniżej.

Najnowsze