Fanka zaśpiewała na koncercie The Weeknd. Tego nikt się nie spodziewał!

i

Autor: VALERY HACHE/AFP/East News

Gwiazdy

Fanka zaśpiewała na koncercie The Weeknd. Tego nikt się nie spodziewał!

2023-08-07 13:35

Niejedna fanka marzy o tym, aby móc zaśpiewać ze swoim idolem. Często udaje się im to na koncertach, na których wokaliści wybierają spośród widowni osobę, której dają mikrofon. Podczas show The Weeknd wokalista postanowił dać szansę jednej z pań. Gdy publiczność usłyszała jej głos, była w ciężkim szoku. O co chodzi? Wyjaśniamy!

Najnowsza trasa koncertowa Abla Tesfaye robi ogromną furorę na całym świecie. Niebawem wokalista pojawi się w Polsce, aby zaśpiewać dla tutejszych fanów. Nie mogą się doczekać, żeby usłyszeć jego największe hity. Nie da się ukryć, że niejeden fan marzy o tym, aby wykonać utwór ze swoim idolem. Mało komu się to jednak udaje. Koncerty są do tego doskonałą okazją. W końcu artyści często wybierają kogoś z widowni, aby zaśpiewał do mikrofonu. The Weeknd postanowił zrobić to samo. Jedna z jego fanek miała transparent na którym prosiła, aby móc z nim wystąpić. Jej umiejętności wokalne były naprawdę szokujące!

ZOBACZ TAKŻE: The Weeknd ma obsesję na punkcie Seleny Gomez? Fani mają na to dowody!

Piosenki na pierwszy taniec. Nowoczesne hity, które można zagrać na weselu

The Weeknd zaśpiewał z fanką

Podczas koncertu The Weeknd, jedna z fanek poprosiła go, aby móc z nim zaśpiewać. Wokalista podszedł do niej i podał jej mikrofon, dzięki któremu słyszała ją cała sala. Głos kobiety brzmiał na mocno chory - miała ogromną chrypkę. Na wideo przyznała, że straciła głos tego dnia. Wokalista widocznie powstrzymywał śmiech, a na sam koniec powiedział jej, że ma "interesujący głos".

ZOBACZ TAKŻE: Starszy pan poruszył ludzi na koncercie. Wiek to tylko liczba!

The Weeknd zaśpiewał z fanką - reakcje

Internauci byli pod mocnym wrażeniem Abla. Zdziwili się, że wytrzymał i nie wybuchł śmiechem, gdy usłyszał głos swojej fanki. Wszyscy byli mocno rozbawieni tą sytuacją.

ja widzę że on też tam nie może się powstrzymać od śmiechu XDDDD

JA BYM NIE WYTRZYMAŁA NA JEGO MIEJSCU

ZROBIŁO MI TO DZIEŃ XDDDDD

Właśnie za to go uwielbiam!

KOCHAM JAK ON TRAKTUJE SWOICH FANÓW

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?