FANKA z prezentem dla widzów. To najbardziej romantyczny cover na jej kanale?

2020-02-14 16:07 MK
FANKA
Autor: YouTube/FANKA

Walentynki to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszyscy zakochani, bowiem kojarzy się ze wspólnym spędzaniem czasu i dawaniem sobie uroczych prezentów. Z tej okazji, również FANKA postanowiła zrobić upominek swoim widzom w postaci nowego wideo dostępnego na jej kanale. W tak romantycznej wersji jeszcze jej nie słyszeliście. Więcej na ESKA.pl.

FANKA - cover Eda Sheerana to najnowszy film dostępny na kanale Anny Wójcik. Popularna youtuberka, o której wielokrotnie pisaliśmy już na ESKA.pl, wie, jak wywołać uśmiech na twarzy swoich wiernych widzów. Z okazji Święta Zakochanych, które tradycyjnie przypada 14 lutego, wokalistka umieściła na swoim kanale walentynkowy cover jednego z największych hitów z repertuaru wokalisty uważanego za największego romantyka wśród artystów, czyli Eda Sheerana. O tym, że tytuł ten nie jest w żadnym stopniu przesadzony, powinien świadczyć chociażby fakt, iż Thinking Out Loud to piosenka, którą nowożeńcy bardzo często wybierają jako podkład do swojego pierwszego tańca na weselu.

FANKA przyzwyczaiła swoich widzów, że publikowane przez nią covery znacznie różnią się od oryginalnych wersji. Tym razem, youtuberka postanowiła zaprosić wyjątkowego gościa do nagrania nowego wideo. W filmiku, u jej boku, wystąpił kolega Adis, którego talentem zachwycili się wszyscy widzowie. Wspólne wykonanie popularnej piosenki, po raz kolejny, spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony internautów. Możliwe, że to wideo również trafi na kartę na czasie.

Walentynki tuż, tuż! Zobacz, jak na świecie obchodzi się dzień zakochanych

Walentynki. Życzenia na walentynki i miłosne zwroty w różnych językach świata

FANKA - cover Eda Sheerana

Bez wątpienia, FANKA jest obecnie najpopularniejszą spośród wszystkich śpiewających youtuberek. Kanał wokalistki śledzi ponad 400 tysięcy użytkowników YouTube'a, a jej filmy generują miliony wyświetleń. W niespełna godzinę, walentynkową niespodziankę od FANKI odtworzono 10 tysięcy razy. Wideo prezentujemy poniżej.

Najnowsze