365 dni - Michele Morrone pokonał Biebera i Podsiadło. Album Dark Room HITEM 2020?

2020-02-14 12:08 MK
365 dni
Autor: screen YouTube/Blanka Lipińska

Michele Morrone - odtwórca głównej roli w filmie 365 dni to nie tylko aktor, ale również piosenkarz. Przystojniak z Włoch wydał w Walentynki swój debiutancki album Dark Room, który przebił popularnością najnowszy krążek Justina Biebera czy też hitowy album Dawida Podsiadło Małomiasteczkowy. Czy Michele będzie kolejną wielką gwiazdą muzyki? Więcej na ESKA.pl.

Michele Morrone - album włoskiego aktora okazał się strzałem w dziesiątkę. Tydzień po premierze filmu na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej - 365 dni, w którym w rolę Massimo wciela się właśnie Michele Morrone, w Polsce ukazał się jego debiutancki album Dark Room, na którym znalazło się łącznie dziesięć premierowych kompozycji. Wśród kawałków, które pojawiły się na krążku, nie zabrakło oczywiście singli doskonale znanych widzom produkcji 365 dni, czyli Feel It i Waich Me Burn.

Jak informowaliśmy na ESKA.pl, za produkcję albumu Dark Room odpowiadają Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek, którzy stoją za hitami takich artystów jak Michał Szczygieł, Viki Gabor czy też Roksana Węgiel. Longplay powstał w zastraszającym tempie. Michele i producencki duet praktycznie nie wychodzili ze studia. - Traktuję ten album jak moje dziecko - mówi o swoim debiutanckim krążku wokalista.

Co więcej, Michele Morrone ogłosił również, że wystąpi w naszym kraju. Jego koncert odbędzie się już 1 marca w warszawskim klubie Palladium. Sądząc po zainteresowaniu płytą Włocha, radzimy pospieszyć się z zakupem biletów!

Michele Morrone - album Dark Room

Takiego sukcesu z pewnością nie spodziewał się sam aktor i wokalista! Już w przedsprzedaży, jego album Dark Room dotarł do 1. miejsca najchętniej kupowanych wydawnictw muzycznych w sieci Empik. Tym samym, Michele pokonał wydającego w tym samym dniu album Justina Biebera, jak również Billie Eilish i Dawida Podsiadło, których płyty When We Fall Asleep Where Do We Go z 2019 roku i Małomiasteczkowy z 2018 roku, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem słuchaczy. Gratulacje!

Najnowsze