Fanka uczesała Justina Biebera. Zobaczcie efekt!

2016-03-22 17:19
Fanka uczesała Justina Biebera. Zobaczcie efekt!
Autor: Fot. Screen z Twittera Fanka była zachwycona

Fanka uczesała Justina Biebera podczas jednego z koncertów kanadyjskiego gwiazdora. Z jakim efektem? Zobaczcie sami już teraz na ESKA.pl!

Justin Bieber 9 marca wyruszył w swoją światową trasę koncertową Purpose World Tour. Aktualnie kanadyjski wokalista koncertuje w Stanach Zjednoczonych gdzie promuje najnowszą płytę zatytułowaną Purpose. Trasa Kanadyjczyka to przedsięwzięcie na najwyższym poziomie, nie tylko ze względów organizacyjnych, ale też osobistego zaangażowania Justina Biebera. Wokalista na każdym koncercie próbuje w wyjątkowy sposób zaskoczyć swoich fanów czymś nowym. Na jednym z koncertów Justin Bieber zaprezentował nową piosenkę zgromadzonej publiczności, na kilku innych na jednej scenie z wokalistą wystąpili lokalni, młodzi tancerze.

>> Justin Bieber w Polsce! Akcja fanowska przygotowana specjalnie na koncert w Krakowie. Sprawdź szczegóły!

Fanka uczesała Justina Biebera

Do nietypowej sytuacji, ale i wielkiej niespodzianki dla jednej z fanek doszło podczas koncertu, który odbył się w San Jose w Kalifornii. Justin Bieber w trakcie swojego występu zaprosił na scenę dziewczynę z publiczności i poprosił ją o uczesanie mu kucyka. Później grzecznie podziękował, a w ramach podziękowań uściskał fankę. Całą sytuację i efekt czesania możecie zobaczyć poniżej:

Justin Bieber w Polsce

W ramach Purpose World Tour 2016 kanadyjski gwiazdor wystąpi również w Polsce. Justin Bieber odwiedzi nasz kraj już po raz drugi w swojej karierze. Justin Bieber w Krakowie wystąpi 11 listopada 2016 roku. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie

Justin Bieber naprawdę potrzebował uczesania?! On?! Na początku kariery jego grzywka była przecież legendą… Przypomnijcie sobie dawne koncerty:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze