FANKA śpiewa hit Michele Morrone! Hard For Me w damskiej wersji równie zachwyca?

2020-07-30 15:55 Maksymilian Kluziewicz
FANKA
Autor: YouTube/FANKA

Dzięki zagraniu głównej roli w filmie 365 dni Michele Morrone stał się jednym z najpopularniejszych aktorów na całym świecie. Jego konto na Instagramie śledzi już blisko dziesięć milionów użytkowników, a nagrane przez niego piosenki cieszą się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy, nie tylko w Polsce. Na nagranie coveru hitu Hard For Me zdecydowała się FANKA. Jak jej poszło? Sprawdź na ESKA.pl.

Michele Morrone - nowa piosenka przystojnego aktora, która została wybrana jako singiel promujący jego debiutancki album studyjny nosi tytuł Hard For Me i od razu stała się hitem. Świadczy o tym między innymi fakt, że w niespełna tydzień od premiery nakręcony do niej teledysk wygenerował ponad siedem milionów odsłon na YouTubie i wciąż nie schodzi z karty na czasie. Fani talentu Michele mogli usłyszeć numer również w głośnym filmie 365 dni, który cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Produkcja w reżyserii Barbary Białowąs dotarła na sam szczyt notowań Netflixa między innymi w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Sukces kawałków Feel It, Hard For Me czy Watch Me Burn sprawiły, że włoski aktor śmielej zamarzył o karierze wokalnej. Artysta regularnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami ze studia nagraniowego bądź filmikami, na których słychać go śpiewającego różne piosenki, nie tylko ze swojego repertuaru. Jesteśmy ciekawi, co powiecie na damską wersję najnowszego hitu Michele Morrone.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michele Morrone - hit Hard For Me w damskiej wersji

Na fali popularności utworu Hard For Me popularna w sieci FANKA zdecydowała się na nagranie jego coveru. Wokalistka, która była gwiazdą Domowego Grania na ESKA.pl opublikowała swoją interpretację w czwartek, 30 lipca. Youtuberka zdecydowała się jednak na zaśpiewanie hitu Michele w zupełnie innej, dużo bardziej romantycznej aranżacji. Wystarczyła niespełna godzina, by wideo wygenerowało ponad sześć tysięcy wyświetleń. Jak wypadła? Sprawdźcie sami.

Najnowsze