FANKA - MOOD to mocny kandydat do hitu lata! "Przy takich rytmach można wszystko!"

2022-07-07 10:21
FANKA - MOOD
Autor: materiały prasowe FANKA - MOOD

Fanka, czyli Anna Wójcik to ambitna artystka o niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, która w zaledwie dwa lata zbudowała jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube, a także ogromną społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt.

Fanka stworzyła swój oryginalny styl przerabiając znane do tej pory piosenki w mashupy, które na YouTubie wygenerowały rekordowe milionowe wyświetlenia. Widzowie pokochali wyjątkowy i charakterystyczny wokal Ani, dlatego jej dwie autorskie piosenki również zrobiły milionowe wyświetlenia. Jej kanał na YT łącznie wygenerował przeszło 50mln wyświetleń. Fanka posiada również swój fanpage na Facebooku FANKA, gdzie jej muzyczne poczynania śledzi ponad 250 000 użytkowników. Ania w ostatnim czasie intensywnie pracuje nad nowymi singlami, spędzając długie godziny w studio nagraniowym, w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Julia Żugaj - piosenka Nie sądzę wzruszy do łez. Znamy szczegóły!

Mood to piosenka, która ma nas pozytywnie nakręcać. Słuchając jej wyobrażam sobie gorące, letnie dni, kiedy każdy z nas beztrosko spędza czas i świetnie bawi się w towarzystwie swojej ekipy bliskich znajomych, przy grillku, w chillowej atmosferze - mówi fanka

FANKA tego lata również przygotowała wakacyjny hit dla swoich fanów. Nowy singiel Mood powstał we współpracy z producentem FRANCISEM, Pedrem i Flory’m. Ci producenci są odpowiedzialni za takie hity jak: Duże Oczy Smolastego, czy najnowszy hit MATY - PATOPROHIBICJA. W efekcie ich wspólnych dni spędzonych w studio powstał utwór Mood, który ma wywoływać uczucie pozytywnego vibe’u i zachęcić do dobrej zabawy wtowarzystwie bliskich nam osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze