Fani Seleny Gomez wściekli na Charliego Putha. O co chodzi?

2016-08-04 14:26
screen z filmu Charlie Puth & Selena Gomez - We Don't Talk Anymore [Official Live Performance]
Autor: fot. Charlie Puth screen z filmu Charlie Puth & Selena Gomez - We Don't Talk Anymore [Official Live Performance]

Charlie Puth znalazł się na celowniku fanów Seleny Gomez. Selenators rozwścieczyła zadziwiająca odpowiedź wokalisty na pytanie, dlaczego Seleny nie ma w teledysku do ich wspólnej piosenki We Don't Talk Anymore. Sprawdź, o co chodzi!

Fani Seleny Gomez wściekli się na Charliego Putha z powodu afery wokół teledysku We Don't Talk Anymore. Tuż po premierze klipu do ich wspólnej piosenki,. Selenators zwrócili uwagę na to, że w klipie brakuje ich idolki. Z tego powodu zawiedzeni miłośnicy Seleny zaczęli zasypywać konto Charliego na Twitterze pytaniami o powód nieobecności wokalistki w teledysku. - Ponieważ już nie rozmawiamy - odpowiedział wykonawca hitów See You Again i One Call Away na pytanie jednej z użytkowniczek Twittera. Część obserwatorów od razu zdała sobie sprawę, że jest to ze strony Charliego po prostu dowcipne nawiązanie do tytułu jego piosenki z Seleną.


We Don't Talk Anymore - teledysk bez Seleny Gomez

Na nieszczęście dla Charliego, niektórzy fani Seleny potraktowali jego wypowiedź śmiertelnie poważnie i w niewinnym tweecie doszukali się ataku na swoją idolkę. Tym sposobem w światowych trendach Twittera pojawił się hasztag #BlockingCharliePuthParty. W tym wątku znaleźć można zarówno wpisy oburzonych Selenators, jak i tych, którzy starają się wyjaśnić pozostałym, że słowa Charliego powinny być potraktowane w kategoriach żartu. Powszechnie wiadomo bowiem, że ta dwójka pozostaje dobrymi przyjaciółmi, a nieobecność Seleny na planie klipu jest spowodowana tym, że piosenkarka odbywa właśnie swoją trasę koncertową Revival Tour. Doskonałe relacje między Seleną i Charliem widać z reszta podczas ich wspólnego występu z We Don't Talk Anymore na żywo, który możecie obejrzeć poniżej.

 

Najnowsze