Fani Marcina Dubiela przejęli teledysk Justina Biebera. Czegoś takiego nie widzieliście!

Marcin Dubiel
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Gala Fame MMA 8 już za nami. Organizatorzy i zawodnicy po raz kolejny dostarczyli widzom niesamowitych emocji, a wyniki pojedynków były szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Marcin Dubiel, mimo przegranej, może liczyć na wielkie wsparcie swoich fanów. Wielbiciele youtubera przejęli teledysk Justina Biebera. Więcej na ESKA.pl.

Marcin Dubiel króluje na YouTubie. Tym razem nie chodzi jednak o żaden kolejny filmik youtubera, a o komentarze, jakie pod najnowszym teledyskiem Justina Biebera pozostawili jego fani. Zapewne wielu z was zastanawia się, o co może chodzić i dlaczego właśnie pod tym klipem można znaleźć dziesiątki komentarzy dotyczące Marcina Dubiela. Ma to oczywiście związek z galą Fame MMA 8, która odbyła się w zeszłą sobotę, 21 listopada 2020 roku. Walką wieczoru była ta stoczona pomiędzy uczestnikami cieszącego się swego czasu wielką popularnością projektu Team X - Kacprem Błońskim oraz właśnie Marcinem Dubielem. W trzeciej rundzie pojedynku jednogłośną decyzją sędziów 29-27, 29-27 i 29-28 zwycięzcą okazał się Kacper Blonsky. Mimo przegranej Marcina Dubiela fani się od niego nie odwrócili. Wręcz przeciwnie! Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę komentarzy pod najnowszym teledyskiem Justina Biebera do piosenki Lonely. To właśnie w jej rytmie Marcin Dubiel wyszedł do oktagonu.

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8

Marcin Dubiel na Fame MMA 8

Popularny youtuber od zawsze mógł liczyć na wsparcie swoich fanów. I tym razem wielbiciele nie odwrócili się od niego. Pod oficjalnym teledyskiem Justina Biebera do kawałka Lonely pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których internauci wspierają swojego ulubionego internetowego twórcę.

-  Dubiel ty dla nas i tak jesteś wygrany. Ta piosenka będzie mi się zawsze kojarzyła z wspaniałym człowiekiem

- Jeżeli to przeczytasz Marcin to musisz wiedzieć że dla nas i tak jest wygrany. Każdy ma wzloty i upadki, a my ZAWSZE będziemy z Tobą

- ta piosenka nigdy nie będzie taka sama 🥺✨ kochamy Cię Marcin, nikogo nie zawiodłeś 💞 dla nas jesteś wygranym ❤🧡💙 - piszą.

Chcielibyśmy zobaczyć miny zagranicznych fanów Justina, którzy weszli posłuchać piosenki, a zobaczyli komentarze napisane po polsku.

Najnowsze