Fani Eurowizji nie zgadzają się z wynikiem Ali Tracz. 'Tylko 44 punkty?!'

Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Eurowizja Junior 2020 już za nami, jednak emocje wciąż nie opadły. Dzięki głosom jurorów i internautów nasza reprezentantka Ala Tracz zajęła dziewiąte miejsce. Zagraniczni fani Eurowizji nie mogą jednak uwierzyć w to, że dziesięcioletnia wokalistka nie uplasowała się w czołówce. Najbardziej zaskakujące wydają się dla nich wyniki głosowania online. O szczegółach na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - wyniki, a dokładniej pozycja naszej reprezentantki Ali Tracz zaskoczyła niejednego fana konkursu. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, która ponownie odbywała się w Polsce, tym razem jednak w Warszawie, finalistka trzeciej edycji The Voice Kids typowana była na jedną z faworytek. Ku zaskoczeniu milionów widzów Ala Tracz znalazła się poza podium, na dziewiątym miejscu. Największym zaskoczeniem była liczba punktów, jaką wokalistka uzyskała od internautów.

Dwa lata temu, jak i w zeszłym roku, Roksana Węgiel i Viki Gabor otrzymały bardzo wysokie noty od internautów, dzięki czemu uplasowały się na samym szczycie notowania. Roxie awansowała z siódmego miejsca, na którym była po głosowaniu jurorów, natomiast Viki z drugiego, wyprzedzając reprezentanta Kazachstanu. Było to wynikiem zaangażowania ze strony widzów, między innymi Polaków, którzy mocno wsparli je swoimi głosami. Ala Tracz uzyskała 44 punkty. Wynik ten zaskoczył zagranicznych fanów Eurowizji, którzy swoim niedowierzaniem podzielili się w komentarzach pod występem dziesięciolatki.

Alicja Tracz zaśpiewa na Eurowizji Junior: Co poradziły jej Viki Gabor i Roxana Węgiel?

Ala Tracz - wynik na Eurowizji zaskoczył internautów

Przykład Viki Gabor, a przede wszystkim Roksany Węgiel pokazuje, że głosy internautów są w stanie całkowicie zmienić tabelę po głosowaniu jurorów. Najwięcej głosów online otrzymała zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 Valentina. Ala Tracz uzyskała zaledwie 44 punkty, co umożliwiło jej zajęcie dziewiątego miejsca. Fani konkursu nie kryją zdziwienia pozycją naszej reprezentantki.

- Jestem Hiszpanką, cieszę się z tego, że Solea zajęła 3. miejsce, ale tylko 44 punkty?! 9. miejsce? Coś jest nie tak... Nie spodziewałam się, że Polska wygra, ale to naprawdę dziwne

- Dlaczego Polska otrzymała tylko 44 punkty? Myślałem, że wygra

- Myślę, że coś jest nie tak. W zeszłym roku Polska miała bardzo dużo głosów, a teraz tylko 44? W mojej opinii coś jest nie tak

- Myślałam, że zdobędzie przynajmniej 80 punktów w głosowaniu online, a zdobyła niewiele więcej niż połowę. Szok!

Najważniejsze, że Europa pokochała Alę Tracz. Występ wokalistki jest jednym z najchętniej oglądanych. W kilka godzin wygenerował już pół miliona odsłon.

Najnowsze