Doda

i

Autor: AKPA

Fani dali Dodzie 10 TYSIĘCY. Wiemy, na co przeznaczy te pieniądze

2023-03-06 10:56

Kilka tygodni temu Doda obchodziła swoje 39. urodziny. Jak co roku fani piosenkarki przygotowali dla niej prezent. Tym razem postawili na pomoc finansową i dołożenie cegiełki w postaci 10 tysięcy złotych na realizację kolejnego wideoklipu z płyty Aquaria. Dedykacja, jaką zamieścili na pamiątkowym czeku, naprawdę wzrusza!

Doda zawsze może liczyć na swoich fanów. Urodziny wokalistki są dla wielbicieli jej talentu prawdziwym świętem, a to, jak wiadomo, wymaga wielotygodniowych przygotowań. W tym roku członkowie fanklubu artystki postawili na dość nieoczywisty prezent. Doda, dla której równie ważna, co strona muzyczna, jest strona wizualna jej przedsięwzięć, nigdy nie ukrywała, że wielokrotnie zdarzało jej się dokładać z własnej kieszeni, by przygotować spektakularne show bądź nakręcić teledysk na miarę amerykańskich gwiazd. Gwiazda zawsze podkreśla jednak, że najpiękniejszą zapłatą za włożony w sfinalizowanie projektów trud są uśmiechy na twarzach jej fanów. Ci w tym roku postanowili odwdzięczyć się za wszystkie lata poświęceń ze strony idolki i zorganizowali zbiórkę na realizację jej nowego teledysku. Doda otrzymała od wielbicieli aż 10 tysięcy złotych.

Doda powiedziała to na wizji! Nowakowska aż wstrzymała oddech. "Mamy to nagrane!"

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda dostała od fanów 10 tys. złotych

Fani Dody długo zastanawiali się, co sprezentować idolce na urodziny. Gdy zapytali u źródła, artystka wyznała, że chciałaby spełnić ich marzenie o super klipie i zasugerowała wsparcie budżetu. Wielbiciele gwiazdy z oficjalnego fanklubu zebrali aż 10 tysięcy złotych.

Kochana, gdy zapytaliśmy Cię, o czym marzysz, odpowiedziałaś, że o nagraniu super teledysku dla nas. Wzruszyło nas to, że ponownie zamiast o sobie, pomyślałaś o swoich fanach! Dlatego wspólnie postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tego artystycznego dzieła w postaci 10 tysięcy złotych - napisano na symbolicznym czeku.

Teraz tylko czekać na efekty!

Sonda
Lubisz Dodę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE