Fani Céline Dion próbują ściągnąć artystkę do Polski! Szczegóły fanowskiej akcji

2019-07-03 16:16 MK
Celine Dion
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Polski fanklub Céline Dion nie daje za wygraną! Po tym, jak wielka diwa muzyki ogłosiła pierwszą od dziesięciu lat światową trasę koncertową, dla wielu jej fanów zapaliło się światełko nadziei, że wreszcie będą mogli zobaczyć swoją idolkę na żywo. Wielbiciele gwiazdy pragną, by ponownie wystąpiła ona w Polsce. Wspólnie stworzyli nawet akcję fanowską, mającą na celu ściągnięcie Céline do naszego kraju. Szczegóły na ESKA.pl.

Céline Dion w Polsce - to marzenie wielu fanów artystki, która uchodzi za jedną z największych gwiazd w historii muzyki. Po tym jak zapowiedziała album Courage oraz ogłosiła daty amerykańskiej części nadchodzącej trasy koncertowej, nadzieje na jej koncert w Polsce znacznie wzrosły. Do tej pory, Céline Dion koncertowała przede wszystkim w Las Vegas, w ramach swojej rezydentury. 5 lipca wokalistka wystąpi podczas British Summer Time Hyde Park w Londynie, a 18 września rozpocznie swoje tournee po Ameryce. Polscy fani mają nadzieję, że show podczas londyńskiego festiwalu będzie początkiem serii koncertów w Europie, w ramach której gwiazda odwiedzi również Polskę.

Céline Dion w Polsce - fani walczą o koncert artystki

Właściciele strony Céline Dion Poland postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, że artystka ma w naszym kraju wielu wiernych fanów. Na Facebooku pojawiło się wydarzenie Céline Dion Courage World Tour In Poland! We Are Waiting For You, które ma pokazać, jak bardzo fani wokalistki pragną jej przyjazdu do Polski. W planach jest również stworzenie specjalnego filmiku, który ma zostać wysłany do współpracowników legendy muzyki. Trzymamy kciuki! Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowym fanpage'u Céline Dion Poland.

Najnowsze