Fani Britney Spears czekali na to od lat. Gwiazda powraca z mocnym uderzeniem!

2022-08-10 10:08
Britney Spears na scenie
Autor: Splash News/EAST NEWS

To już pewne! Britney Spears powraca na muzyczny tron. Księżniczka popu i Elton John połączyli siły, a efektem będzie wydana jeszcze w tym miesiącu piosenka Hold Me Closer. Fani amerykańskiej gwiazdy, która ostatni album zaprezentowała w 2016 roku, bardzo liczą na hitowe brzmienie. Czy nowy singiel powtórzy sukces Cold Heart?

O Britney Spears w ostatnich latach jest głośno głównie za sprawą jej życia prywatnego. Po tym, jak na jaw wyszło, że artystka jest przetrzymywana w ośrodku wbrew własnej woli, fani z całego świata rozpoczęli ruch Free Britney, który ostatecznie doprowadził do uwolnienia artystki spod kurateli, jaką od 2008 roku sprawował nad nią jej własny ojciec. Po odzyskaniu wolności piosenkarka postanowiła rozliczyć się z przeszłością i oprawcami, ujawniając bardzo szokujące informacje na temat praktyk, jakie wobec niej stosowano. Artystka wdała się w medialny pojedynek z młodszą siostrą Jamie Lynn, a także wymownie odpowiedziała na słowa jej byłego męża Kevina Federline'a, który po 10 latach udzielił pierwszego wywiadu, w którym wyznał, że ich nastoletni synowie wstydzą się własnej matki. Medialne zarzuty ze strony byłego partnera zbiegły się z informacją, na jaką fani Britney czekali od dawna. Elton John oficjalnie potwierdził wydanie piosenki Hold Me Closer, a użyte na jej okładce emotki nie pozostawiają złudzeń, że usłyszymy w niej wykonawczynię hitu ...Baby One More Time.

Britney Spears wraca na scenę? Nowa wersja Baby One More Time robi furorę!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Britney Spears i Elton John - piosenka

Elton John powrócił na szczyt list przebojów za sprawą świetnie przyjętej współpracy z Dua Lipą w postaci kawałka Cold Heart. Fani Britney wierzą, że Hold Me Closer odniesie równie wielki sukces na listach przebojów. Jak zdradzają informatorzy, piosenka ma być unowocześnioną wersją wydanego w 1972 roku hitu Eltona Tiny Dancer. Utwór jest też pierwszym zapowiadającym powrót artystki do muzyki po zakończeniu kurateli. Hold Me Closer najprawdopodobniej ukaże się już 19 sierpnia. Czekacie?

Sonda
Czy Britney Spears uda się wrócić na szczyt list przebojów?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze