Britney Spears wraca na scenę? Nowa wersja Baby One More Time robi furorę!

2022-07-18 13:00
Britney Spears
Autor: STARPICZ / Splash News/EAST NEWS

Britney Spears znowu zaskakuje! Tym razem postanowiła zaśpiewać fragment swojego największego przeboju Baby One More Time w nowej wersji. Jak dziś brzmi jej głos? Czy nadal jest w świetnej formie wokalnej?

Britney Spears lubi zaskakiwać. Wiedzą o tym nie tylko jej fani. Tym razem również się jej udało! Księżniczka popu podzieliła się swoją pasją i miłością do muzyki zamieszczając w social mediach filmik, na którym śpiewa jeden ze swoich największych przebojów. Baby One More Time acappella, to zdecydowanie bardziej mroczna wersja wielkiego hitu. Gwiazda przyznała, że wyjątkowo długo nie dzieliła się z fanami swoim głosem, który mocno się zmienił.

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Britney Spears - powrót na scenę

"Baby One More Time" Britney nagrała będąc osiemnastolatką. Od kilku lat piosenkarka nie udostępniła nowej muzyki i nie koncertowała. Wszystko za sprawą kurateli, która uniemożliwiła jej samodzielne decydowanie o swojej twórczości. Jednak teraz może pozwolić sobie na większą aktywność w mediach społecznościowych, niespodzianki dla fanów i spontaniczne wakacje. Wiele wskazuje na to, że gwiazda myśli o powrocie na scenę. Co więcej, być może w najbliższym czasie zaskoczy fanów i stworzy nowy album. Najnowsze wykonanie „Baby One More Time” można uznać więc za przedsmak tego, co gwiazda szykuje na swojej nowej płycie. Trzymamy kciuki.

Britney Spears postawiła na wielką zmianę. To uwolni ją od demonów przeszłości!

Britney Spears - kuratela ojca

Britney tłumaczy, że nową interpretacją hitu chciała podzielić się już 14 lat temu. Jednak, ze względu na kuratelę ojca nie mogła tego zrobić. Z posta wynika, że w mocny sposób ingerował on w jej twórczość i decyzje. Wspomniała, że jedna z prób reinterpretacji piosenki, której powstanie kontrolował jej ojciec, w ogóle jej się nie spodobała. Fani gwiazdy są zachwyceni tym, że mogli usłyszeć, jak Britney brzmi po latach. Film zdobył też rekordową liczbę like’ów - ponad 700 tysięcy.

40-letnia Britney Spears pręży się w bikini. Wygląda bosko!

Sonda
Czy Britney powinna powrócić do koncertowania?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze