Fani BLACKPINK nie mają sobie równych? Sour Candy dwa razy na karcie na czasie w Polsce!

2020-05-29 14:57 MK
Blackpink
Autor: YouTube/BLACKPINK

O współpracy Lady Gagi z dziewczynami z BLACKPINK było głośno na długo przed tym, jak kawałek oficjalnie trafił do sieci. Jak można się było spodziewać, piosenka Sour Candy od razu podbiła szczyty najważniejszych notować. Utwór zagościł też na karcie polskiego YouTube'a i to dwa razy! O wielkim sukcesie Lady Gagi i BLACKPINK przeczytacie na ESKA.pl.

Lady Gaga i BLACKPINK - piosenka Sour Candy, która znalazła się na najnowszym wydawnictwie amerykańskiej piosenkarki zatytułowanym Chromatica, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno Little Monsters i Blinks, jak i po prostu słuchaczy muzyki, którzy postanowili sprawdzić efekty tej szumnie zapowiadanej współpracy. W ciągu doby, kawałek pobił rekord należący do Seleny Gomez i jej Fetish, stając się najchętniej oglądanym żeńskim debiutem audio na YouTubie, a licznik pod piosenką wskazuje już ponad 21 milionów!

Little Monsters doskonale zdają sobie sprawę z tego, że aż tak dobre wyniki to efekt zaangażowania wielbicieli BLACKPINK. Spragnieni nowej muzyki Blinks robią wszystko, by ich idolki odniosły jak największy sukces na świecie. Gdy reprezentująca je wytwórnia muzyczna ogłosiła szczegóły wielkiego powrotu dziewczyn, hashtagi z nim związane nie schodziły z czołówki trendów na Twitterze. Fani BLACKPINK przygotowali nawet akcję, w której dziękowali Lady Gadze za to, że mogli posłuchać głosu dziewczyn wcześniej, niż w czerwcu. Również w Polsce Sour Candy cieszy się wielkim zainteresowaniem.

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lady Gaga, Blackpink - piosenka Sour Candy

Sour Candy ma szansę na to, by stać się jednym z największych hitów tego roku. Utwór, którego mogliście posłuchać premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA, dotarł też na kartę na czasie polskiego YouTube'a, czyli notowanie, w którym pod uwagę brane są pliki audio i wideo generujące największą liczbę wyświetleń. Co ciekawe - piosenka pojawiła się w rankingu aż dwa razy! Aktualnie znajduje się na dziesiątym i dwudziestym szóstym miejscu. Wow!

Najnowsze