Fan oświadczył się Ewelinie Lisowskiej! Wyglądało poważnie

2018-06-03 22:09
Fan oświadczył się Ewelinie Lisowskiej! Wyglądało poważnie
Autor: fot. WBF/instagram.com/damian_michalik/ Fan oświadczył się Ewelinie Lisowskiej

Ewelina Lisowska ma wielu fanów, ale tylko jeden zdecydował się na tak odważny krok! Na ESKA.pl zobaczycie, jak gwiazda reaguje na OŚWIADCZYNY!

Ewelina Lisowska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej piosenki takie jak Nieodporny rozum, W stronę słońca czy Prosta sprawa to absolutne hity! Nic więc dziwnego, że ma rzesze fanów, wśród których znajdują się też adoratorzy. Jeden z nich zdobył się na odwagę i... OŚWIADCZYŁ SIĘ! Wszystko wyglądało bardzo poważnie, ale słuchacze zakochani w Ewelinie Lisowskiej mogą być spokojni.

Ewelina Lisowska z singlem T-shirt. Niech nie zmyli was TEKST nowej piosenki! [VIDEO]

Autor: brak danych

Ewelina Lisowska powróciła z nowym singlem! Posłuchaj T-shirt i zobacz fragment teledysku przedpremierowo tylko na ESKA.pl!

Ewelina Lisowska: "Tylko nie proś mnie o rękę"

Okazuje się, że oświadczyny były żartem drobiazgowo przygotowanym przez fana! Damian jest wiernym słuchaczem Eweliny Lisowskiej i często pojawia się na jej koncertach. Po jednym z występów swojej idolki postanowił wyrazić swoje uznanie w nietypowy sposób. Zaaranżował spotkanie, podczas którego przekazał Ewelinie zaręczynowego... lizaka z napisem "Love".

Wszystko wyglądało tak bardzo serio, że Ewelina dała się nabrać. Przekonujemy się o tym na początku filmiku, kiedy wokalistka, czując co się święci, mówi: - Tylko nie proś mnie o rękę! Jestem jeszcze za młoda! Żart udał się znakomicie, a Damian, który podzielił się nagraniem z ESKA.pl, napisał na pod filmikiem na Instagramie: - Ponoć do tej pory ociera łzy wzruszenia. Kocham ją i jej dystans. Zobaczcie, jak Ewelina Lisowska reaguje na oświadczyny.

Ewelina Lisowska - piosenki, koncerty, chłopak, wiek, wzrost - O co pytacie Google?

Autor: brak danych

Czego o Ewelinie Lisowskiej możemy dowiedzieć się z internetu? Sprawdzamy najczęstsze wyszukania w Google dotyczące artystki!

 

Najnowsze