Familiada - Czym można dodać twarzy koloru? Michał Szpak nie zna się na kosmetykach?

2018-01-05 12:42
Familiada - Czym można dodać twarzy koloru? Michał Szpak nie zna się na kosmetykach?
Autor: Fot. East News / teleMaras Screen z filmiku

Familiada jak zawsze zaskakuje i zachwyca. Tym razem z trudnym pytaniem musiały się zmierzyć gwiazdy TVP. Nie poszło im to najlepiej. 

W Familiadzie naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny: Twarze Dwójki kontra The Voice of Poland. Wszystko miało miejsce w specjalnym, noworocznym odcinku programu. Karol Strasburger zadał pytanie, które niemal pogrążyło telewizyjne gwiazdy. Brzmiało ono: Czym można dodać twarzy koloru? Pierwsze odpowiedzi okazała się chybione. Nie był to ani makijaż, ani słońce, które zasugerował Michał Szpak.

Familiada: Co oprócz naczyń robimy ze szkła? Gwiazdy tv w specjalnym odcinku programu

Autor: brak danych

  Familiada popularnością cieszy się od lat. Na pewno wy również myśleliście o wystawieniu w niej swojej drużyny. Program kochamy za niesztampowe pytania, nieprzewidywalne odpowiedzi i oczywiście kultowego prowadzącego - Karola Strasburgera. Kiedy nadchodzą święta, program

Czym można dodać twarzy koloru? - gwiazdy nie znają się na kosmetykach

Okazuje się, że chociaż często z nich korzystają, gwiazdy nie znają się zbytnio na kosmetykach. Większość haseł udało się odgadnąć z dużym trudem drużynie Twarzy Dwójki. W którymś momencie gwiazdy zaczęły obstawiać bez zastanowienia - tusz do rzęs, eyeliner i tym podobne. Ostatecznie pozostała tylko jedna odpowiedź do odgadnięcia dla The Voice of Poland.

Familiada - YouTuberzy i gwiazdy Voice of Poland. Kiedy odcinek świąteczny?

Autor: brak danych

  Familiada - YouTuberzy, gwiazdy muzyki, twarze znane z drugiego kanału Telewizji Polskiej oraz drużyna The Voice, w świątecznych odcinkach popularnego programu! Ciekawe, jak sobie poradzą z pytaniami. Internauci najbardziej czekają na emisję odcinka z udziałem ich ul

Czym można dodać twarzy koloru? - zaskakująca odpowiedź

Ostatnie hasło odgadywała drużyna Tomasza Kamela. Im jednak również się nie udało i 80 punktów powędrowało na konto przeciwników. Jak brzmiała poprawna odpowiedź?  Zobaczcie zabawny fragment odcinka Familiady i dowiedźcie się sami:

Najnowsze