FAME MMA

i

Autor: AKPA

Fame MMA mówi "NIE" nielegalnym transmisjom! Sprawa trafiła do prokuratury

2022-11-10 16:21

Koniec nielegalnego udostępniania w sieci Fame MMA. Prokuratur prowadzi śledztwo w sprawie przestępstwa wyrządzonego na szkodę spółki Fame MMA oraz Cyfrowy Polsat SA. Są już pierwsze postanowienia o pierwsze zatrzymania!

Nielegalne transmisje Fame MMA nie będą już możliwe? Prokuratura bada sprawę popełnienia przestępstwa na szkodę spółek Famę MMA SA w Swarzędzu i Cyfrowy Polsat SA w Warszawie. Wszystko w przez nielegalne udostępnianie w internecie transmisji z imprez sportowych w 2021 roku. Tego typu zachowanie naraża właścicieli platform internetowych na ogromne straty finansowe, a osoby, które się tego dopuszczają powinny liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Internet jest pełen stron, które nielegalnie udostępniają streamy z freak fightów. Niektóre z nich cieszą się ogromną popularnością. Jednak, w związku z postępowaniem, osoby decydujące się na nielegalne transmisje w sieci powinny przygotować się na poważne konsekwencje swoich czynów.

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Fame MMA - prokuratura

Prokuratura Rejonowa Poznań-Wilda prowadzi postępowanie w sprawie popełnienia przestępstwa wyrządzonego na szkodę spółek Fame MMA SA w Swarzędzu i Cyfrowy Polsat SA w Warszawie. Niestety szczegóły sprawy są niejawne, ponieważ na tym etapie śledztwa prokuratorzy nie udzielają dokładnych informacji. Na ten moment nie postawiono jeszcze nikomu zarzutów, jednak sprawa jest w toku. Głos Wielkopolski informuje, że prokurator prowadząca sprawę, na początku listopada, wydała jednak postanowienie o zatrzymaniu osób podejrzewanych i przeszukaniu ich miejsca zamieszkania.

Quebonafide na Fame MMA 17 zawalczy z Fabijańskim?! Raper ujawnił swoje plany!