Fame MMA 2021 - Wojtek Gola wylał ŁZY smutku. Potężny włodarz w szczerym wyznaniu

2021-05-14 11:18
Fame MMA 2021 - Wojtek Gola w szczerym wyznaniu. Łzy i smutek potężnego włodarza
Autor: screen z filmu na YouTube: WOJTEK GOLA ROZLICZA SIĘ Z PRZESZŁOŚCIĄ *początki FAME MMA, upadłe biznesy&choroba | DUŻY W MALUCHU Fame MMA 2021 - Wojtek Gola w szczerym wyznaniu. Łzy i smutek potężnego włodarza

Odważny, pewny siebie i twardy - Wojtek Gola, czyli żartobliwie nazywany przez internautów, jako potężny włodarz potrafi się wzruszyć. Współzałożyciel najpopularniejszej w Europie federacji freak-fightowej, Fame MMA, udzielił bardzo szczerego wywiadu. Od takiej strony jeszcze go nie znacie!

Fame MMA 2021 - Wojtek Gola, czyli jeden z potężnych włodarzy popularnej federacji, cieszy się dużą popularnością i sympatią internautów. Jeden ze współzałożycieli wydarzenia, w czasie którego znane ze świata internetu osobistości rozwiązują swoje konflikty pięściami, dał się poznać z dziewięciu sezonów programu Warsaw Shore. Oprócz tego, że wspólnie z innymi założycielami Fame MMA organizuje gale, to na dodatek często sam wchodzi do oktagonu i pokazuje swoje umiejętności w MMA. Wojtek Gola, zawsze pewny siebie, śmiały, odważny i nieodpuszczający. Tym razem jednak pokazał się z zupełnie innej strony. Zalał się łzami tuż po tym, gdy odważył się opowiedzieć poruszające historie ze swojego życia. 

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, ROZPISKA. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

PIEKIELNIE DROGIE auto WOJTKA GOLI z FAME MMA na parkingu w Łodzi

Wojtek Gola - łzy, wspomnienia

Wojtek Gola to jedna z najtwardszych i najbardziej odważnych osób związanych z federacją Fame MMA. Zawsze, podczas konferencji prasowych, nie boi się uciszyć gwiazd, czy też skontrować argumenty innych gwiazd. Nawet najtwardszy mężczyzna ma jednak serce i potrafi się wzruszyć. Gola wylał łzy udzielając szczerego wywiadu Filipowi Nowobilskiemu z programu Duży w Maluchu. 

Wojtek Gola 5-6 lata temu był w ciężkim momencie życia. Zmarł jego ojciec, firmy upadały, że nic się nie udawało.

Byłem kiedyś silny psychicznie jeżdżąc wyczynowo na rowerze. Potrafiłem przed skokiem z 8-metrowego zeskoku potrafiłem przygotowywać się do tego przez kilka dni (...). Po śmierci taty moja psychika padła. Dawno o tym nie myślałem. Tata mnie bardzo wspierał, jeśli chodzi o jazdę na rowerze, to tata był tym, który czytał te wszystkie fora, odpisywał ludziom. Tata ze mną jeździł i ludzie się ze mnie śmiali. Bardzo mnie wspierał, był przy każdym moim sukcesie, porażce, przy największych wypadkach, dzięki niemu raz mi życie uratował, jak w szpitalu wylądowałem. Miałem wypadek w tarnowskich górach. Straciłem przytomność, wpadłem w duże drgawki, piana z buzi, nie chcieli mnie do szpitala przyjąć. Tata załatwił z innym ordynatorem, żeby mnie przyjęli. Tydzień nie mogłem chodzić, tydzień byłem sparaliżowany. Niektórzy się śmieją, że od tego "r" nie mówię, ale nie mówiłem już wcześniej.

Wojtek Gola - choroba

Wojtek Gola w Dużym z Maluchu opowiedział również o tym, że prawie stracił życie, gdy cierpiał na arytmię serca. Nawet najprostsze czynności wywoływały u niego zmęczenie i poczucie braku tlenu:

- Miałem migotanie przedsionków. Byłem na takim etapie, że nie mogłem się podnieść z łóżka. Tak mi serce nie dawało spokoju. Stwierdziłem, chyba umrę (...). W momencie, kiedy masz dwadzieścia ileś lat i nie możesz wejść po schodach, bo tak nie masz siły po prostu, nie możesz nabrać tlenu, a wcześniej byłeś taki aktywny i sprawny, no to może zwalić człowieka z nóg. Nie możesz zasnąć, kiedy każda noc, dosłownie, trzy razy atak migotania przedsionków. Od tabletki do tabletki żyłem. Trzy tabletki dziennie brałem 

- zdradził Wojtek Gola i ujawnił, że przeszedł zabieg ablacji. Zobaczcie cały wywiad poniżej:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze