Fame MMA 11 - KARTA WALK zmieniona. Kto, z kim zawalczy 2.10.2021?

2021-09-23 16:35
Fame MMA 11 - KARTA WALK zmieniona. Kto, z kim zawalczy 2.10.2021?
Autor: Fame MMA / Lizakowska Fame MMA 11 - KARTA WALK zmieniona. Kto, z kim zawalczy 2.10.2021?

Karta walk Fame MMA 11 nieco się zmieniła. Wydaje się, że na dobre, ponieważ zamiast dziesięciu zobaczymy jedenaście pojedynków. Tu akurat niestety, ponieważ jest to wynik kontuzji, jakiej doznał Sylwester Wardęga.

FAME MMA nie przestaje pozytywnie zaskakiwać swoich fanów. Nadchodząca Gala już do tej pory cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wyjątkowa zapowiedź wydarzenia w formie teledysku do hip hopowego utworu Sariusa i Smolastego jeszcze bardziej podgrzała atmosferę. Czy to koniec niespodzianek? Nic z tych rzeczy! 20 września 2021 federacja ogłosiła, że na FAME 11 zawalczy również Marcin Dubiel! Przeciwnikiem Marcina będzie Wojtek “Oj Wojtek” Przeździecki.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Piotr Głowacki schudł 16 kg do roli. W FAME MMA pokonałbym wszystkich!

Fame MMA 11 - karta walk [ZMIANY]

Oj Wojtek miał na najbliższej Gali stanąć do walki z Sylwestrem Wardęgą jednak ten uszkodził więzadło krzyżowe co spowodowało, że nie może bić się w formule MMA. Wardęga jest jednak wyjątkowo zmotywowany. Po konsultacji z lekarzem zdecydował, że nie wycofa się na ostatni moment przed Galą i chce walczyć.

Niestety Sylwester obawia się, że to może być jego ostatnia walka. Po Gali musi poddać się operacji, a następnie czeka go przynajmniej roczna rehabilitacja. W związku z tym zawodnik poprosił federację o zmianę rywala. Uznał, że jeżeli istnieje ryzyko, że będzie to jego pożegnanie ze sportami walki, to chce zawalczyć z kimś z kim ma realny konflikt.

Fame MMA 11 - z kim walczy Wardęga?

Władze FAME MMA wyraziły zgodę na zmianę przeciwnika Wardęgi. Póki co wiadomo jedynie tyle, że będzie to walka bokserska w rękawicach do MMA.

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Kto będzie rywalem Sylwestra? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek podczas programu live CAGE SPECIAL, w którym udział wezmą: Marcin Dubiel, OjWojtek, Sylwester Wardęga oraz największa niespodzianka - zawodnik, z którym Wardęga stoczy swój prawdopodobnie pożegnalny pojedynek w FAME MMA! Najbliższa Gala odbędzie się w sobotę 2 października w Gliwicach. Bilety na galę oraz dostęp do PPV dostępne na stronie: https://famemma.tv.

Sonda
Sylwester Wardęga - z kim powinien walczyć na Fame MMA 11?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze