Fame czy Shame 2020 - największe wpadki! Co dzieje się w show?

2020-06-30 9:27 Patrycja Obarowska
Fame czy Shame - UCZESTNICY. Kto pojawi się w nowym show? [GALERIA]
Autor: Materiały Prasowe/TVN Discovery Polska

Fame czy Shame 2020 zaczęło się na dobre! Ciekawi co działo się w dotychczasowych odcinkach? Zostańcie z nami do samego końca, ponieważ już teraz na ESKA.pl przypominamy największe wpadki z programu! Jak wygląda show o polskich influencerach? Sprawdźcie sami!

Fame czy Shame to najnowsze show o polskich influencerach! W skład programu wchodzą osoby specjalizujące się w różnych mediach społecznościowych, takich jak: Instagram, YouTube czy też TikTok. 10-tka popularnych celebrytów z Polski zamieszkała ze sobą w jednej willi. Spędzą tam aż osiem tygodni, więc z pewnością przez cały sezon nowego show zobaczymy wiele wzlotów i upadków, jakie będą miały miejsce w domu podczas tegorocznych wakacji w 2020 roku. Fame czy Shame zadebiutował w internecie dokładnie 25 czerwca 2020, a premierowe odcinki nowego show emitowane są w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. Co wydarzyło się w programie do tej pory? Widzowie mieli okazję zobaczyć już trzy odcinki show Fame czy Shame! Co ciekawego się w nich wydarzyło oraz do jakich dram doszło pomiędzy uczestnikami? Więcej szczegółów na ten temat zdradzamy poniżej! 

Fame czy Shame 2020 - co dzieje się w odcinkach? 

Fame czy Shame to najnowszy program o polskich influencerach, jakiego jeszcze u nas nie było! Co wydarzyło się w dotychczasowych odcinkach? Okazuje się, że całkiem sporo! Między uczestnikami jest ogromna rywalizacja, która potrafi wywołać różne, nieprzyjemne wpadki i dramy pomiędzy nimi! Każdy z nich zrobi wszystko, aby tylko wylądować w grupie Fame otoczonej luksusem i przywilejami, których brak w grupie Shame! Już w pierwszym odcinku rozpoczęła się ostra rywalizacja, w której wszelkie znajomości i przyjaźnie zeszły na dalszy plan. Nie zabrakło ostrych komentarzy uczestników w kierunku innych osób z programu. Każdy, kto znalazł się w grupie Shame sądził, że jest tam niesprawiedliwe. Ciekawostką jest również fakt, że w jednym z nowszych odcinków Michał Gała wyznał miłość Marcie Rentel! Ciekawe, co powie na to jej chłopak!? 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze