Fame czy Shame - UCZESTNICY. Kto pojawi się w nowym show? [LISTA]

2020-06-25 13:29 EK
Fame czy Shame - UCZESTNICY. Kto pojawi się w nowym show? [LISTA]
Autor: Materiały prasowe: TVN/Piotr Filutowski, TVN Discovery Polska

Już niedługo widzowie będą mogli oglądać nowe show w sieci Fame czy Shame. Kto weźmie udział w programie? Będą to oczywiście znani influencerzy, youtuberzy czy też tiktokerzy. Na ESKA.pl poznacie listę potwierdzonych uczestników nowego show, które będzie można oglądać na Player Original.

Spis treści

  1. Fame czy Shame - uczestnicy [LISTA]
  2. Fame czy Shame - kiedy premiera?

Fame czy Shame to nowy program, który widzowie będą mogli oglądać w sieci, a dokładnie w Player Original.W show weźmie udział aż dziesięć młodych osób, których z pewnością znacie z sieci! Wśród nich są nie tylko influencerzy, ale również youtuberzy i popularne osoby z TikToka. Uczestnicy przez osiem tygodni będą mieszkać w willi pod Warszawą w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Każdego dnia będą czekać na nich nowe wyzwania, które będą oczywiście punktowane. Jednak nie będzie wcale tak łatwo, bo uczestnikom wykonywanie zadań będą utrudniać goście, a dokładniej osoby znane z mediów czy też telewizji. To ile dany uczestnik zbierze punktów, będzie decydowało o tym w jakim teamie się znajdzie. Czy będzie to fame i czekać będą na nich luksusy? A może grupa shame, która będzie pozbawiona wygód?

W przypadku innych programów telewizyjnych, widzowie są raczej odcięci od świata zewnętrznego. W wypadku show Fame czy Shame, uczestnicy będą mogli jednak opuszczać willę.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame czy Shame - uczestnicy [LISTA]

Uczestnik show, który zgarnie za wszystkie zadania najwięcej punktów, będzie miał szansę walczyć o nagrodę główną, która cały czas pozostaje tajemnicą. Dodatkowo widzowie będą mogli głosować i to właśnie oni, mogą mieć największy wpływ na ostateczną decyzję. Kto wystąpi w programie? Listę potwierdzonych uczestników przedstawiamy poniżej.

Fame czy Shame - kto wystąpi?

Fame czy Shame - kiedy premiera?

Premiera nowego programu w Player.pl odbędzie się już niedługo, bo w czwartek, 25 czerwca 2020 roku.

Najnowsze