Falcon 9 nad Polską - MAPA. Kiedy i o której patrzeć w niebo?

2020-06-30 16:41 Patrycja Obarowska
Falcon 9
Autor: AP/Associated Press/East News

Falcon 9 nad Polską! Kiedy i o której patrzeć w niebo, by zobaczyć przelot rakiety? Dowiedz się na ESKA.pl kiedy dokładnie będzie można obserwować jeden z bardziej obłędnych przelotów rakiety Falcon 9 w Polsce! O której godzinie warto spojrzeć w niebo 30 czerwca 2020!? Więcej szczegółowych informacji poniżej!

Falcon 9 nad Polską! Kiedy dokładnie będzie można obserwować rakietę na niebie? Choć na obserwację Starlinki będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, to nic straconego, ponieważ już 30 czerwca 2020 warto będzie także spojrzeć w niebo! Już we wtorek wieczorem, 30.06.2020 rozpocznie się start rakiety Falcon 9 z satelitą GPS. Jej orbita docelowa ma o wiele większe nachylenie orbity niż w przypadku Starlinków, a co to oznacza tak naprawdę? Okazuje się, że dzięki temu będziemy mogli obserwować przelot rakiety Falcon 9 w dużo lepszych warunkach. Każdy, kto jest ciekawy dzisiejszego widowiska będzie mógł obserwować je również podczas transmisji Live, która pojawi się na fanpage'u z głową w gwiazdach. Kiedy dokładnie będzie można zaobserwować rakietę Falcon 9 nad Polską? Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie poniżej.

Falcon 9 nad Polską - kiedy?

Falcon 9 to jedna z bardziej spektakularnych rakiet, której przelot nad Polską będziemy mogli zaobserwować już 30 czerwca 2020! Podniebne widowisko rozpocznie się dokładnie pomiędzy 22:13, a 22:19. Przelot drugiego stopnia rakiety Falcon 9 z satelitą GPS będzie widoczny z Polski 17 minut po starcie! Rakieta będzie widoczna z centralnej Polski, co pozwoli na obserwacje jej w całym kraju!

Pod Wrocławiem tworzyła się trąba powietrzna? Niebezpieczna pogoda!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze