Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky’ego! Czekamy na duet!

2020-03-18 14:54
Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky’ego! Czekamy na duet!
Autor: ESKA Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky’ego! Czekamy na duet!

Fafa z Suchara Codziennego bohaterem Szybkiej Serii na ESKA.pl. Jeden z najpopularniejszych i zabawnych instagramerów w Polsce zaśpiewał nam hit Stachursky'ego! Zobaczcie, jak sobie poradził oglądając wideo - tylko na ESKA.pl!

Suchar Codzienny to największy polski profil z sucharami, czyli komicznymi żartami. Jego założycielami są Rafał "Fafa" Myśliński oraz Kamil "Myku" Natil. Suchar Codzienny powstał w 2011 roku tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych. Na początku fanpage chłopaków na Facebooku polubili znajomi, potem ich znajomi, a jeszcze później znajomi znajomych. Następnie stworzyli konto  w serwisie YouTube oraz na Snapchacie, Twitterze i Instagramie. W tej ostatniej aplikacji, Suchar Codzienny obecnie liczy 1,6 mln obserwujących! Materiały tworzone przez Fafa i Myku, biorą się z ich intuicji i z trendów, a także sytuacji, które panują w kraju lub na świecie. Co ciekawe, pochodzący z Łomży Rafał, ma również swoje osobiste konto w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie nosi nazwę @suchy_tata. Mężczyzna publikuje tam relacje i zdjęcia, związane ze swoim prywatnym życiem. Odwiedzając profil Rafała czuć nadal zabawny ton, który płynie z jego duszy.

Fafa z Suchara Codziennego, był gościem SZYBKIEJ SERII na ESKA.pl. Mężczyzna z niesamowitym poczuciem humoru, zdradził nam kilka tajemnic ze swojego życia. Opowiedział nam m.in. na pytania:

  • Czy pieniądze dają szczęście?
  • Co trzeba zrobić żeby osiągnąć sukces?
  • Jaką sytuację pamiętasz najbardziej ze szkolnych lat?

Dodatkowo Rafał zdradził nam, bez czego nie wyobraża sobie życia i zaśpiewał piosenkę znanego muzyka Stachursky'ego. Zobaczcie jego występ w poniższym wideo Szybkiej Serii!

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze