Facebook Campus jak Nasza Klasa? To może byc hit!

2020-09-15 9:36 Patrycja Obarowska
Nowy Facebook. Jak go wyłączyć i przełączyć na starego FB?
Autor: pixabay.com Nowy Facebook. Jak go wyłączyć i przełączyć na starego FB?

Facebook Campus stał się faktem i będzie wyglądać jak Nasza Klasa! Nowa funkcja będzie nawiązywać do pierwotnego celu platformy społecznościowej, jakim jest połączenie ze sobą uczniów przeróżnych uczelni. Na czym będzie polegać Facebook Campus i kiedy funkcja będzie dostępna dla wszystkich? Więcej o nowości od Facebooka już na ESKA.pl!

Facebook Campus to powrót do przeszłości! Okazuje się bowiem, że Mark Zuckerberg uruchomił najnowszą funkcję, która w głównej mierze skierowana jest do studentów kilkudziesięciu uczelni w Stanach Zjednoczonych! Zacznijmy jednak od samego początku. Z pewnością nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jaki był zamysł popularnej platformy społecznościowej i w jakim celu w ogóle powstał Facebook. Otóż Mark Zuckerberg początkowo stworzył serwis po to, aby za jego pomocą połączyć ze sobą uczniów uczelni, na której sam studiował. Jako, że platforma stała się popularna na skalę światową Mark Zuckerberg postanowił powrócić do pierwotnego pomysłu i uruchomił funkcję Facebook Campus. Z nowości, która przypomina coś w rodzaju kultowej Naszej Klasy mogą korzystać studenci z ponad trzydziestu uczelni w Stanach Zjednoczonych, a więc funkcja ta nie jest dostępna dla każdego użytkownika. Co więcej korzystanie z opcji Facebook Campus jest możliwe tylko i wyłącznie w momencie posiadania specjalnego e-maila w domenie EDU.

Facebook Campus - na czym polega nowość?

Facebook Campus to najnowsza funkcja na Facebooku dla studentów, która przypomina kultową platformę Nasza Klasa. Dzięki tej nowości studenci mogą być ze sobą w stałym kontakcie, tworzyć tematyczne grupy i wymieniać się informacjami na temat uczelni bądź kampusu.

Facebook Campus w Polsce?

Facebook Campus na tę chwilę działa tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak nie wykluczone, że opcja ta będzie dostępna również w innych państwach.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze