Facebook pomoże nam się ubrać dzięki funkcji Fashion++. To nie żart!

2019-09-23 17:02 MK
Dziewczyny przy telefonie
Autor: Ferrari Press

Nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy, który ma wpływ na nasze codzienne życie. Co jakiś czas, zarządzający nim dokładają wszelkich starań, by uzupełnić go o dodatkowe opcje, mające na celu uprzyjemnić korzystanie użytkownikom. Następną z wprowadzonych zmian ma być platforma Fashion++, która będzie doradzać nam, jak się ubrać. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Facebook - Fashion ++ to kolejna z opcji, z której już niebawem będą mogły korzystać miliony osób na całym świecie. Od pojawienia się na rynku w 2004 roku, Facebook przeszedł już wiele sporych modyfikacji i w dalszym ciągu się zmienia. Mark Zuckerberg i jego spółka starają się czynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla obecnych użytkowników, jak i tych potencjalnych, którzy do tej pory nie zdecydowali się na założenie konta w serwisie. Fashion++ może okazać się prawdziwie przełomową platformą na Facebooku. W końcu, kto z nas nie ma dylematu, jak się ubrać?

Facebook - Fashion ++

O wprowadzeniu nowej platformy zarządzający Facebookiem poinformowali za pośrednictwem strony internetowej. Z opisu wynika, że Fashion ++ pomoże użytkownikom w doborze ubrań. Będzie to możliwe, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Wiedząc, jakimi ubraniami dysponuje korzystający z Facebooka, algorytm będzie podpowiadał, jak je ze sobą zestawić, by wyglądać modnie. Niekiedy możliwe, że będzie sugerował nabycie konkretnego ubrania, bądź zmodyfikowanie jednego ze swoich. Nie wiadomo jednak, kiedy platforma będzie dostępna dla wszystkich.

Najnowsze